ZEMĚDĚLSKÉ HALY

Zemědělské plachtové haly pro skladování zěmědělských produktů

Zemědělské haly

Zemědělci nejčastěji používají naše montované haly jako sklady pro zemědělské produkty, krmivo a jako seníky. Je možné je využít i jako ustájení pro zvířata. Díky jednoduché konstrukci je stavba haly snadná a rychlá. Již během několika týdnů může vaše nová hala stát a být připravena k plnému provozu. Minimální potřeba údržby dále sníží vaše náklady a ušetří vám čas, který budete moci věnovat důležitějším záležitostem. Díky použitým materiálům hala vydrží v perfektním stavu mnoho let.

Haly dělíme na typ ekonomik a TOP haly. Haly typu ekonomik mají typizované rozměry do velikosti 300 m2. Nabízíme je jak k prodeji, tak k pronájmu za velice výhodných podmínek. Díky tomu, že jsou vyráběny sériově, ušetříte až 50% z celkové částky oproti halám vyráběným na zakázku. Zároveň si můžete halu pronajmout, vyzkoušet a následně odkoupit. Při odkupu Vám odečteme 50% z částky za uhrazené nájemné.

Jaké zemědělské haly můžeme nabídnout?

Haly dělíme na typ ekonomik a TOP haly. Haly typu ekonomik mají typizované rozměry do velikosti 300 m2. Nabízíme je jak k prodeji, tak k pronájmu za velice výhodných podmínek. Díky tomu, že jsou vyráběny sériově, ušetříte až 50% z celkové částky oproti halám vyráběným na zakázku. Zároveň si můžete halu pronajmout, vyzkoušet a následně odkoupit. Při odkupu Vám odečteme 50% z částky za uhrazené nájemné. Umíme také postavit zemědělské haly libovolných parametrů v provedení TOP včetně kompletní projektové a inženýrské činnosti. Náš odborník, pan architekt Holl posoudí veškeré parametry stavby a stavební řízení provede za Vás. Pošlete nám své požadavky a my vám obratem zašleme nabídku s návrhem řešení.

Proč využít naše zemědělské haly?

Mobidock ikony

Široké možnosti využití

Zemědělské haly nabízejí široké možnosti využití, např. jako skladovací prostory pro krmivo a zemědělské produkty, seníky, stáje a chlévy, jízdárny nebo garáže pro zemědělské stroje a techniku.
Mobidock ikony

Výhodná cena

Zemědělské haly jsou efektivní řešení za příznivou cenu. Jsou odolné vůči klimatickým podmínkám a poskytují dokonalou ochranu před nepříznivým počasím včetně deště a sněhu.
Mobidock ikony

Rychlá montáž a variabilita

Výhodou zemědělských hal je rychlá a snadná montáž. Zemědělská hala je obvykle připravena k provozu za několik týdnů.
Mobidock ikony

Nenáročná údržba

Zemědělské haly vyžadují pouze minimální údržbu a šetří čas i peníze. K jejich realizaci používáme pouze vysoce kvalitní a odolné materiály s dlouhou životností.
Mobidock ikony

Zemědělské haly TOP a ekonomik

Nabízíme zakázkové zemědělské haly TOP i sériové zemědělské haly ekonomik. U hal typu ekonomik nabízíme i výhodný pronájem s možností následného odkoupení.
Mobidock ikony

Možnost potisku

Zemědělské haly na přání opatříme kvalitním potiskem. Zhotovíme grafický návrh i samotný potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.
Copyright 2019 halyjabor.cz