STANOVÉ HALY

Haly, které poslouží k různorodým účelům

Stanové haly, jinými slovy montované haly, které vypadají jako velký stan, jsou ideálním řešení pro ty, co nemají dostatek místa pro skladování své firmy. To však není jediný způsob, jak lze stanové haly uplatnit. Můžete je využívat jako jízdárny, letadlové hangáry, zemědělské haly, sportovní haly, ale i jako sklady na uhlí. Velkou výhodou montovaných hal je jejich rychlá montáž. Díky tomu jsme schopni halu postavit během pár dní, snadno ji pak můžeme i rozebrat a přemístit na jiné místo, kde proběhne opětovná montáž.

Pokud jste si mysleli, že stanové haly potřebují speciální základy, jistě vás potěšíme, že tomu tak není. Ke stavbě montovaných hal vám stačí pouze zpevněný a rovný podklad. K upevnění hal se používají ocelové hřeby, výjimkou nejsou ani ocelové či chemické kotvy. Stanové haly nemají podpůrnou konstrukci, takže jejich obsah můžete využívat na maximum.

Výhody montovaných hal

Naše montované haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Haly s vlastním potiskem

Díky našim reklamním aktivitám jsme vám schopni halu prodat buď v obyčejném stavu, nebo vám ji můžeme potisknout reklamní grafikou. Další služby navíc se skrývají ve formě doplňků, kam patří například okna, automatické rolování dveří nebo třeba odvětrávání stanové haly. U nás si můžete vybírat ze dvou typů hal – a to z verze TOP a verze Ekonomik. A co je pro tyto varianty typické?

Stanové haly EKONOMIK

Jde o haly, které jsou kupovány zejména za účelem skladování nebo parkování. Můžete je však používat i jako party stany, prezenční stánek nebo prodejní stánek. Ke stavbě těchto montovaných hal není třeba žádného speciálního stavebního povolení, což značně usnadňuje rychlost výstavby. Ke stavbě haly Ekonomik potřebujete rovnou a zpevněnou plochu. Haly se skládají nejen z kvalitní ocelové, žárově zinkované konstrukce, ale i ze stejně kvalitního a pevného opláštění, díky čemuž haly odolávají jak větru, tak i dešti či sněhu. Tento typ hal prodáváme od těch nejmenších až do velikosti 300 metrů čtverečních. V halách můžete skladovat jak dlouhodobě, tak i krátkodobě.

Stanové haly TOP

Jde o haly, které jsou vyráběny a montováni přesně podle přání zákazníka. Jde o haly na míru, proto se hodí zejména pro náročnější klienty. Haly TOP jsou stejně jako haly Ekonomik postaveny během velmi krátké doby. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, díky čemuž jsou schopny odolávat jak poryvům větru, tak i silnému dešti nebo sněhu. K halám TOP doporučujeme i doplňkové vybavení, kam patří například odvětrávání, okna nebo automatické rolování dveří.

Copyright 2024 halyjabor.cz