SKLADOVÉ HALY

Skladujte a chraňte materiál správnou cestou

Skladové haly

Hledáte řešení pro venkovní sklady, kde potřebujete ochránit materiál před deštěm a sněhem? Máme pro Vás rychlé a efektivní řešení vašeho skladování. Montované zastřešení je v těchto případech ideálním řešením, které vám za rozumnou cenu nabídne efektivní řešení.

Rychlá realizace – během několika týdnů můžete mít svůj nový sklad připravený. Zakázkově vyráběné haly typ TOP včetně vyřízení stavebního řízení. Bezúdržbový provoz u hal TOP po postavení vás údržba skladu prakticky nic nestojí. Sériově vyráběny haly typ ekonomik s nejlepším řešením v poměru cena/ výkon. U hal typ ekonomik možnost pronájmu. Montovaný sklad můžete kdykoliv rozšířit podle vašich potřeb.

Široké doplňkové vybavení

  • rolovací vrata, osvětlení, větrací turbíny a mnoho dalších

Nenáročné požadavky na spodní stavbu

Díky jednoduché konstrukci je stavba haly snadná a rychlá. Již během několika týdnů může vaše nová hala stát a být připravena k plnému provozu. Minimální potřeba údržby dále sníží vaše náklady a ušetří vám čas. Díky použitým materiálům hala vydrží v perfektním stavu mnoho let. Umíme pro vás postavit haly libovolných parametrů. Pošlete nám své požadavky a my vám obratem zašleme nabídku s návrhem řešení.

Proč využít naše skladové haly?

Široké možnosti využití

Výhodná cena

Montované skladové haly jsou efektivním a rychlým řešením za příznivou cenu. Jsou odolné vůči dešti i sněhu a poskytnou skladovanému materiálu dokonalou ochranu i za nepříznivého počasí.
Snadná montáž

Rychlá montáž a variabilita

Výhodou skladových montovaných hal je jejich rychlá a snadná montáž. Skladová hala je obvykle připravena k provozu během několika týdnů. Kdykoli ji je možné rozšířit podle aktuálních potřeb.
Snadné přemístění haly

Nenáročná údržba

Skladové haly vyžadují pouze minimální údržbu. Používáme pouze vysoce kvalitní a odolné materiály s dlouhou životností a šetříme tak čas i prostředky našich klientů.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Zakázkové i sériové skladové haly

Nabízíme zakázkové skladové haly TOP s bezúdržbovým provozem i sériové skladové haly ekonomik. U hal typu ekonomik nabízíme i možnost pronájmu.
Doplňkové vybavení

Doplňkové vybavení

Ke skladovým halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. rolovací vrata, větrací turbíny, osvětlení nebo doplňkové plachty.
Možnost potisku

Možnost potisku

Skladové haly na přání klienta opatříme potiskem. Zhotovíme grafický návrh i samotný potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.
Copyright 2024 halyjabor.cz