SAMONOSNÉ HALY

Využijte skladování naplno. Komplexní řešení včetně montáže

Samonosné haly

Všestranná použitelnost v mnoha oborech, např. jako: stáje, jízdárny a přístřešky pro zvířata, skladové haly, zemědělské haly, hangáry pro garážování letadel a lodí, garáže pro automobily, skladovací hal.

Snadná a rychlá montáž bez jakýchkoliv speciálních technických zařízení a odborných znalostí. Snadná demontáž a následná montáž na jiném místě. Nenáročné požadavky na spodní stavbu, k dispozici různé varianty hal s obloukovou i sedlovou střechou.

Samonosné haly bez nutnosti podpůrných konstrukcí, zajišťují maximální využití prostoru pro skladování.
U Provedení hal TOP navrhujeme řešení haly na klíč od vyřízení stavebního povolení až po samotnou stavbu haly. Typizované haly ekonomik nabízíme v nejlepším poměru cena/výkon.

Proč využít naše samonosné haly?

Široké možnosti využití

Široké možnosti využití

Samonosné ocelové haly nabízejí široké možnosti využití, např. jako skladovací nebo zemědělské haly, letadlové hangáry, garáže, stáje či jízdárny.
Snadná montáž

Snadná montáž

Stavba samonosné haly je výrazně rychlejší než realizace pevné stavby. Nevyžaduje speciální technické vybavení ani odborné znalosti.
Snadné přemístění haly

Komplexní návrh

Našim klientům vypracujeme komplexní návrh řešení samonosné haly na míru. Vypracujeme projekt a v případě potřeby i vyřídíme i stavební povolení.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Snadné přemístění haly

Díky snadné montáži a demontáži lze samonosnou halu jednoduše a rychle rozebrat a znovu postavit na novém místě.
Doplňkové vybavení

Doplňkové vybavení

K samonosným halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. odvětrávání, osvětlení nebo slídová okna zavařená do opláštění.
Možnost potisku

Možnost reklamního potisku

Součástí našich služeb je vytvoření reklamního potisku opláštění samonosné haly. Na přání zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.
Copyright 2024 halyjabor.cz