PRŮMYSLOVÉ HALY

Průmyslové haly pro vaši firmu

Začali jste s podnikáním a hodila by se vám nějaká průmyslová hala? Nebo jste naopak ve svém podniku zběhlí natolik, že potřebujete své prostory ještě o kousek rozšířit? V obou případech bychom vám rádi nabídli naše průmyslové haly. Nejen, že tyto haly mají opravdu reprezentativní design, navíc vám skvěle poslouží.

Firma s dlouholetou tradicí

Naše společnost zabývající se výrobou a montáží montovaných a průmyslových hal vznikla v roce 1991. V tuto dobu však šlo o menší přepravní společnost, která se však postupem času začala rozrůstat. Protože nás neuspokojovala tehdejší nabídka autoplachet, rozhodli jsme se, že si je začneme vyrábět sami. A také, že je budeme nabízet okolním dopravcům. Postupem času jsme přidali i možnost reklamního potisku na plachtách. To dalo vzniku montovaných hal, kdy jsme vám schopni vyrobit jak průmyslové haly, tak i montované haly, plachtové haly, obloukové haly, zemědělské haly nebo i samonosné haly.

Kvalitní opláštění nesmí chybět

K opláštění všech hal používáme pouze plachty z nejkvalitnějších materiálů. Pracujeme zejména s vysoce pevnostními plachtami. Máme zkušenosti s antistatickými, nehořlavými a izotermickými plachtami. Pracujeme s vysokofrekvenčním způsobem svařování plachet, což je nejpevnější způsob, jak plachty vzájemně spojit. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše průmyslové haly vydrží jak nápor větru, tak i déšť nebo sníh. Plachtami potahujeme kvalitní konstrukci z ocele. Pokud zvažujete pořízení průmyslové haly, jistě váš potěší informace, že nepotřebujete kopat speciální základy. K montáži jakékoliv haly nám stačí pouze zpevněný a rovný povrch.

Výhody montovaných hal

Naše montované haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných obloukových hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.
Copyright 2024 halyjabor.cz