PRONÁJEM HAL

Máte možnost odkupu za zvýhodněnou cenu po ukončení pronájmu haly

Montované plachtové skladovací haly Ekonomik jsou široce využívány pro skladování, parkování, party stany, prodejní a prezentační stany a pro mnoho dalších účelů. Ke stavbě haly není nutné stavební povolení, jen zpevněná rovná plocha. Plachtová hala je konstruována pro snadnou montáž. Typizované haly široké produktové řady nabízíme od malých po velké – až 300 metrů čtverečních. Plachtové haly jsou vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé skladování. Jednoduchá ocelová, žárově zinkovaná konstrukce s opláštěním.

Máte zájem o pronájem velkých stanových hal? Pro potřeby skladování materiálu, parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Nabízíme Vám pronájem hal za výhodných cenových podmínek. Vybereme takový typ a rozměr haly, který se bude nejvíce blížit Vašim představám a potřebám. Navíc zprostředkujeme servis haly do 48 hodin.

HALY EKONOMIK K PRONÁJMU

Proč si vybrat právě halu Ekonomik?

Široké možnosti využití

Výhodná cena

Hala Ekonomik je nejlepším řešením v poměru cena / kvalita. Je to velice rychlé řešení skladování. K tomu se rovněž vztahuje snadná a rychlá údržba.
Snadná montáž

Rychlá stavba

Plachtová hala je nenáročná na spodní stavbu, a proto na halu do 300m2 nepotřebujete stavební povolení.
Snadné přemístění haly

Velké využití

Díky vlastnostem, kterými hala disponuje, poskytuje mnoho způsobů využití. Skvělé uplatnění haly najdou jako skladovací haly, zemědělské haly, uhelné sklady.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Rychlá montáž i demontáž

Díky jednoduchosti konstrukce montované haly je montáž i demontáž velice rychlá, což hale poskytuje i mobilitu. Montáž trvá 1 až 3 dny.
Doplňkové vybavení

Reklamní potisk haly

Mezi naše služby patří možnost reklamního potisku opláštění. Můžete tak svou halu sjednotit s grafickým stylem firmy nebo se prostě zviditelnit.
Možnost potisku

Doplňkové vybavení

K halám Ekonomik nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, jako je odvětrávání nebo veváření oken ze slídy do opláštění.
Copyright 2023 halyjabor.cz