Prodám montovanou halu

Montované haly nejvyšší kvality

Naše montované haly z oceli jsou typické pro svoji snadnou montáž, pro kterou je možné halu ve velmi krátkém časovém rozmezí nejen složit, ale klidně i rozmontovat, přemístit a znovu smontovat. Velkou výhodou je i fakt, že k postavení montované haly nepotřebujete žádné speciální základy. Bude vám stačit stabilní zpevněná a rovná plocha. K ukotvení našich montovaných hal používáme ocelové hřeby. Další možností je chemická kotva nebo ocelová kotva. Vzhledem k absenci podpůrných konstrukcí můžete využívat prostor v montované hale na maximum.

Montované haly ve více verzích

Všechny montované haly s kvalitní ocelovou konstrukcí a vysoce-pevnostní plachtou jsou určeny především k využití na stabilním podloží. Patří sem zejména stáje, jízdárny, ale i sklady nebo výrobní prostory. V případě, že si zvolíte variantu Ekonomik, můžete si vybírat z již hotové nabídky kvalitních montovaných hal. Ve variantě TOP vám vyrobíme montovanou halu na zakázku. K takové hale jsme vám schopni nabídnout i doplňkové vybavení, kam patří třeba automatické rolování dveří, osvětlení nebo odvětrávání. Podle vašich přání jsme schopni montovanou halu opatřit i kvalitním potiskem.

Výhody montovaných hal

Naše montované haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Prodám montovanou halu

Koupili jste si od nás před časem montovanou halu, ale zjistili jste, že ji už nepotřebujete? Je vám líto, aby jen tak stála bez jakéhokoliv využití? Právě pro vás je vhodná naše sekce „prodám montovanou halu“, kde můžete vaši halu zkusit prodat.

Copyright 2024 halyjabor.cz