PLACHTOVÉ HALY

Plachtové haly jsou skvělé pro dlouhodobé skladování

Vyrábíme haly špičkové kvality

K výrobě plachtových hal používáme špičkové materiály německých a belgických firem s vysokou pevnostní a životností až 20 let. Systém vypínaní opláštění u hal TOP je tak precizní že plachta je maximálně vypnutá a tím pádem dosahuje dlouhé životnosti. Systém těchto montovaných hal bez problému vydrží i v náročných oblastech se sněhem. Po ukončení životnosti opláštění Vám pro další etapu využívání haly vyrobíme a nainstalujeme opláštění nové. Dále lze kombinovat textilní opláštění s trapézovým plechem. Je možná alternativa boků z trapézových plechů a střecha z textilního opláštění. Plachtové haly typ TOP navrhujeme v různém barevném provedení RAL. Materiály jsou oboustranně lakované s atestací B1 a mají sníženou hořlavost DIN 4102. Opláštění těchto montovaných hal dodáváme ve standartu v rozmezí 650 a 1050 g/m2. Opláštění je možné potisknout digitální či ruční technologií, které Vám kompletně navrhne a potiskne naše grafické oddělení. Naše opláštění bylo dodáváno pro projekty např. zastřešení podií pro MS ve veslování V Rotterdamu, SP v parkuru v Londýně, či výročí ukončení 1. světové války v Yper . Více jak dvacetileté zkušenosti s výrobou a potiskem opláštění nám umožňují dodávat tyto produkty v nejvyšší možné kvalitě provedení, včetně odborného poradenství a komplexního návrhu řešení.

Proč využít naše plachtové haly?

Široké možnosti využití

Vysoká kvalita a výhodná cena

Cena plachtových hal je výrazně výhodnější než cena pevné stavby. Plachtové haly dodáváme v nejvyšší možné kvalitě.
Snadná montáž

Dlouhá životnost

Naše plachtové haly jsou vyráběny z vysoce pevnostních materiálů se životností až 20 let. Náš systém vypínání opláštění zaručuje odolnost i vůči sněhu.
Snadné přemístění haly

Široké možnosti využití

Plachtové haly nabízejí široké možnosti využití. Skvěle poslouží např. jako skladovací nebo zemědělské haly, uhelné sklady, letadlové hangáry či jízdárny.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Komplexní návrh

Našim zákazníkům vypracujeme komplexní návrh řešení na míru jejich potřebám. Součástí našich služeb je i odborné poradenství a montáž plachtové haly.
Doplňkové vybavení

Možnost reklamního potisku

Součástí našich služeb je vytvoření reklamního potisku opláštění haly. Na přání klienta zhotovíme potisk opláštění haly s logem firmy nebo libovolným motivem.
Možnost potisku

Rychlá výstavba

Stavba plachtové haly je jednoduchá a rychlá, obvyklá doba realizace je několik dnů či týdnů. Jednoduchá montáž a demontáž zaručuje snadné přemístění plachtové haly.
Copyright 2024 halyjabor.cz