PLACHTOVÉ HALY

Plachtové haly jsou skvělé pro dlouhodobé skladování

Vyrábíme haly špičkové kvality

K výrobě plachtových hal používáme špičkové materiály německých a belgických firem s vysokou pevnostní a životností až 20 let. Systém vypínaní opláštění u hal TOP je tak precizní že plachta je maximálně vypnutá a tím pádem dosahuje dlouhé životnosti. Systém těchto montovaných hal bez problému vydrží i v náročných oblastech se sněhem. Po ukončení životnosti opláštění Vám pro další etapu využívání haly vyrobíme a nainstalujeme opláštění nové. Dále lze kombinovat textilní opláštění s trapézovým plechem. Je možná alternativa boků z trapézových plechů a střecha z textilního opláštění. Plachtové haly typ TOP navrhujeme v různém barevném provedení RAL. Materiály jsou oboustranně lakované s atestací B1 a mají sníženou hořlavost DIN 4102. Opláštění těchto montovaných hal dodáváme ve standartu v rozmezí 650 a 1050 g/m2. Opláštění je možné potisknout digitální či ruční technologií, které Vám kompletně navrhne a potiskne naše grafické oddělení. Naše opláštění bylo dodáváno pro projekty např. zastřešení podií pro MS ve veslování V Rotterdamu, SP v parkuru v Londýně, či výročí ukončení 1. světové války v Yper . Více jak dvacetileté zkušenosti s výrobou a potiskem opláštění nám umožňují dodávat tyto produkty v nejvyšší možné kvalitě provedení, včetně odborného poradenství a komplexního návrhu řešení.

Proč využít naše plachtové haly?

Mobidock ikony

Vysoká kvalita a výhodná cena

Cena plachtových hal je výrazně výhodnější než cena pevné stavby. Plachtové haly dodáváme v nejvyšší možné kvalitě.
Mobidock ikony

Dlouhá životnost

Naše plachtové haly jsou vyráběny z vysoce pevnostních materiálů se životností až 20 let. Náš systém vypínání opláštění zaručuje odolnost i vůči sněhu.
Mobidock ikony

Široké možnosti využití

Plachtové haly nabízejí široké možnosti využití. Skvěle poslouží např. jako skladovací nebo zemědělské haly, uhelné sklady, letadlové hangáry či jízdárny.
Mobidock ikony

Komplexní návrh

Našim zákazníkům vypracujeme komplexní návrh řešení na míru jejich potřebám. Součástí našich služeb je i odborné poradenství a montáž plachtové haly.
Mobidock ikony

Možnost reklamního potisku

Součástí našich služeb je vytvoření reklamního potisku opláštění haly. Na přání klienta zhotovíme potisk opláštění haly s logem firmy nebo libovolným motivem.
Mobidock ikony

Rychlá výstavba

Stavba plachtové haly je jednoduchá a rychlá, obvyklá doba realizace je několik dnů či týdnů. Jednoduchá montáž a demontáž zaručuje snadné přemístění plachtové haly.
Copyright 2022 halyjabor.cz