PLACHTOVÉ HALY – BAZAR

V současné době nemáme k dispozici žádné použité haly

Plachtové haly jsou vyráběny pouze s kvalitních materiálů pocházejících z německých a belgických forem. Tyto materiály mají velmi dlouhou životnost – a to až 20 let. K dosažení co nejdelší životnosti plachet u hal TOP se zaměřujeme na dokonalé vypnutí plachty. Vzhledem ke kvalitě použitých materiálů plachtové haly vydrží i nápor větru, deště či sněhu. Ve chvíli, kdy bude plachtová hala na pokraji své životnosti, můžeme vám plachtu vyměnit za plachtu novou. Další možností jsou textilní opláštění v kombinaci s trapézovým plechem, ale i trapézových stěn s textilní střechou.

Výhody plachtových hal

Naše plachtové haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich plachtových hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Plachtové haly bazar

V případě, že potřebujete plachtovou halu, ale již teď víte, že by vám nevadila levnější, bazarová, varianta, můžete se na nás obrátit. Plachtové haly bazar je zde pro každého, kdo shání kvalitní bazarové plachtové haly za přijatelnou cenu.

Copyright 2024 halyjabor.cz