PLACHTOVÉ GARÁŽE

Fukční a mobilní plachtové garáže

Plachtové garáže, nebo též garážové stany pro vozidla, jsou stále oblíbenější substitucí klasických zděných garáží. Tento typ garáže můžete snadno a rychle zkonstruovat dle instalačního návodu, rozložit, uložit nebo převést na jiné místo. Plachtové garáže navíc nepotřebují žádná povolení ze stavebního úřadu, proto je můžete postavit téměř kamkoliv.

Výhody plachtových garáží

 • Jednoduchá montáž i demontáž
 • Lze aplikovat na jakýkoliv rovný povrch
 • Stabilní a bezúdržbová konstrukce
 • Dlouhá životnost materiálu
 • Plachtové garáže jsou multifunkční
 • Odolný materiál vzdorující nepřízni počasí
 • Rolovací dveře

Využití plachtových garáží

Plachtové garáže lze využít pro všechny typy vozidel, ať už se jedná o motorky, běžné osobní automobily, SUV vozidla, dodávková vozidla nebo minibusy. Žádný dvoustopý člen domácnosti již nebude vystavován nepřízni počasí. Plachtové garáže lze využít i k zaparkování zahradní či zemědělské techniky. Plachtové garáže není zapotřebí ošetřovat, jsou bezúdržbové a k jejich očištění postačí mokrý hadr.

Kvalitní produkt a praxe v oboru

 • Plachtové garáže vyrábíme v dostatečné šířce s vyšším vjezdem pro pohodlný vjezd i vyšším vozidlům. Díky rolovacímu systému lze snadno otevřít garážové dveře.
 • Konstrukce plachtové garáže je z pozinkovaného materiálu, který zaručuje možnosti dlouholetého provozu. Silný rám s antikorozní úpravou zajišťuje stabilitu konstrukce, která nepraská, ani se neloupe. Stabilita a pevnost garážové konstrukce je podpořena ocelovými zámky a příčnými vzpěrami.
 • Garážové stany lze využívat po celý rok, neboť speciální plachtovina odolává nepřízni počasí. Déšť, vítr, sníh, kroupy nebo i UV záření již nebudou Vaší noční můrou.
 • Boční stěny vyrábíme z odolného materiálu v různých barevných kombinacích, dle aktuálních představ konečného uživatele. Maximální napnutost plachty zajišťují ráčny s popruhy.
 • Díky instalačního manuálu zvládnete montáž i demontáž svépomocí jen se základním nářadím. Návod a montážní sada jsou součástí balení.

Proč využít naše plachtové garáže?

Široké možnosti využití

Výhodná cena

V porovnání s monolytickými či jinými typy garáží jsou naše garáže cenově výhodnější a jejich udržba je velice jednoduchá.
Snadná montáž

Široké možnosti využití

Klienti naše plachtové garáže často používají pro zastřešení zemědělských strojů či vozového parku. Garáž je celoroční.
Snadné přemístění haly

Rychlá výstavba

Sestavit plachtovou garáž je otázkou několika hodin. Výhodou je jejich mobilita, garáž lze kdykoliv přesunout na jiné místo.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Možnost reklamního potisku

Součástí našich služeb je i vytvoření reklamního potisku opláštění garáže. Na přání zhotovíme potisk opláštění s logem firmy nebo libovolným motivem.
Doplňkové vybavení

Stačí rovná zpevněná plocha

K postavení garáže je nutné mít rovnou zpevněnou plochu. Žádné další specifické požadavky pro stavbu našich garáží nejsou.
Možnost potisku

Doplňkové vybavení

K plachtovým garážím nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. odvětrávání, osvětlení nebo slídová okna zavařená do opláštění.
Copyright 2023 halyjabor.cz