DÍLENSKÉ CLONY

Rozšiřte své prostory kvalitní clonou. Komplexní řešení včetně montáže

Dílenské clony

Přinášíme vám komplexní řešení včetně odborné montáže. Jako jedna z mála firem disponujeme kompletním strojovým vybavením, mezi které patří vysokofrekvenční svařovací stroje, digitální tiskárny či řezací plotry. Díky modernímu strojovému vybavení, profesionálním pracovníkům a širokému spektru nabízených materiálů nabízíme širokou škálu produktů ve vysoké kvalitě provedení a za velice příznivé ceny. Životnost materiálu je až 20 let. Veškeré produkty jsou „šité na míru“ dle požadavků zákazníka a samozřejmě s odbornou konzultací zaměstnanců naší společnosti. Optické kryty významným způsobem rozšíří užívání vašich stávajících prostor, jako jsou pergoly, zahradní přístřešky a jiná venkovní místa. Prodlužte si tak nejen léto.

Výhody dílenských clon

Clony jsou sestaveny z vysoceprvnostních plachet a mají izotermické, antistatické a nehořlavé vlastnosti. Velice nízké náklady oproti pevné stavbě. Nabízíme variabilní řešení – zcela uzavřené, částečně uzavřené a zcela odstranitelné. Životnost plachet až 20 let.

Proč využít naše dílenské clony?

Široké možnosti využití

Výhodná cena

Díky jednoduchosti řešení jsou náklady na dílenskou clonu nižší v porovnání s pevnou stavbou.
Snadná montáž

Komplexní řešení

Vše pro vás zařídíme od výroby po montáž. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní servis, tedy opravu opláštění, do 48 hodin.
Snadné přemístění haly

Propagace výrobků zákazníka

Umožníme vám se zviditelnit pomocí grafického designu, digitálního tisku nebo ručně malované reklamy na opláštěních.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Pevnost především

Díky vysokofrekvenčnímu svařování disponuje pevnost sváru opláštění maximální odolnosti. Clony jsou izotermické, antistatické a nehořlavé.
Doplňkové vybavení

Průmyslové plachty

Tyto plachty s životností 10 až 15 let slouží k opláštění hal, jako interiérové i outdoorové dělící a proti-průvanové clony, autoplachty, jako vrata či pódia.
Možnost potisku

Hobby plachty

Hobby plachty se užívají jako optické krycí plachty na pergoly a altány, bazénové krycí plachty se sítem, krycí opláštění na skútry, lodě či pískoviště.
Copyright 2024 halyjabor.cz