OBLOUKOVÉ HALY

Zvolte si vhodnou cestu k rychlému a cenově dostupnému skladování

Obloukové haly

Obloukové haly jsou vhodné jak ke skladování, tak k parkování vozidel, dopravní a údržbové techniky, pro zemědělské účely tj. skladování  ustájení zvířat atd.

Typická pro lehké obloukové haly je snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované obloukové haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich obloukových hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev.

Obloukové haly tvoří jednoduché nebo dvojité ocelové konstrukce s PVC opláštěním. Opláštění je možné opatřit reklamním potiskem a širokým doplňkovým vybavením, například v podobě instalace větracích stěnových žaluzií či zavaření větracích sítí do opláštění.

Díky obloukovému tvaru disponují tyto haly výbornými parametry z hlediska velikosti vnitřního prostoru v hale. Není potřeba je zpevňovat žádnými vnitřními konstrukcemi (sloupy, stojny, stěny), které by ubíraly z vnitřního prostoru haly a překážely ve snadné manipulaci uvnitř haly.

Doplňková výbava:

  • Navařená okna se slídy k prosvětlení vnitřních prostor
  • Větrací otvory, osvětlení, krycí plachty a mnoho dalších
Široká nabídka plachtových hal

Možnosti využití:

Průmysl – naše haly jsou nejčastěji používány jako trvalé či dočasné skladovací prostory a prostory pro montáž větších zařízení a mobilních či modulových domů.

Sport – ideální řešení pro zastřešení závodů na koních či dětských a jiných sportovních událostí. Vhodné jsou pro zastřešení tenisových kurtů či fotbalových hřišť.

Zemědělství – obloukové haly jsou vhodné pro ustájení dobytka, uskladnění sena, slámy či krmiv. Využívány jsou také jako krytá stání zemědělské techniky.

Výstavy – naše haly jsou využívány jako výstavní prostory či jako prostory veletržní. Díky vnitřnímu prostu bez překážek také jako prostory pro společenské akce.

Potřebujete poradit jakou plachtovou halu si vybrat?

Proč využít naše obloukové haly?

Snadná montáž

Snadná montáž

Výhodou obloukových hal je jejich snadná montáž. K ukotvení ocelových hal používáme ocelové hřeby nebo ocelové a chemické kotvy.
Snadné přemístění haly

Snadné přemístění haly

Obloukové haly jsou snadno přemístitelné. Nevyžadují speciální základy a lze je jednoduše a rychle demontovat a znovu postavit na novém místě.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Kvalitní konstrukce i opláštění

Obloukové haly realizujeme s jednoduchou nebo dvojitou ocelovou konstrukcí a vysoce kvalitním PVC opláštěním s dlouhou životností.
Doplňkové vybavení

Doplňkové vybavení

K obloukovým halám nabízíme širokou škálu doplňkového vybavení jako je odvětrávání, osvětlení, doplňkové plachty nebo slídová okna zavařená do opláštění.
Možnost potisku

Možnost potisku

Opláštění obloukové haly lze na přání opatřit potiskem. Zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.
Široké možnosti využití

Široké možnosti využití

Obloukové haly nacházejí využití zejména jako zemědělské haly, stáje, garáže pro osobní automobily a dopravní techniku, hangáry k uskladnění lodí a skladovací haly.
Copyright 2024 halyjabor.cz