OBLOUKOVÉ HALY

Zvolte si vhodnou cestu k rychlému a cenově dostupnému skladování

Obloukové haly

Obloukové haly jsou vhodné jak ke skladování, tak k parkování vozidel, dopravní a údržbové techniky, pro zemědělské účely tj. skladování  ustájení zvířat atd.

Typická pro lehké obloukové haly je snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované obloukové haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich obloukových hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev.

Obloukové haly tvoří jednoduché nebo dvojité ocelové konstrukce s PVC opláštěním. Opláštění je možné opatřit reklamním potiskem a širokým doplňkovým vybavením, například v podobě instalace větracích stěnových žaluzií či zavaření větracích sítí do opláštění.

Doplňková výbava:

  • Navařená okna se slídy k prosvětlení vnitřních prostor
  • Větrací otvory, osvětlení, krycí plachty a mnoho dalších

Proč využít naše obloukové haly?

Široké možnosti využití

Široké možnosti využití

Obloukové haly nacházejí využití zejména jako zemědělské haly, stáje, garáže pro osobní automobily a dopravní techniku, hangáry k uskladnění lodí a skladovací haly.
Snadná montáž

Snadná montáž

Výhodou obloukových hal je jejich snadná montáž. K ukotvení ocelových hal používáme ocelové hřeby nebo ocelové a chemické kotvy.
Snadné přemístění haly

Snadné přemístění haly

Obloukové haly jsou snadno přemístitelné. Nevyžadují speciální základy a lze je jednoduše a rychle demontovat a znovu postavit na novém místě.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Kvalitní konstrukce i opláštění

Obloukové haly realizujeme s jednoduchou nebo dvojitou ocelovou konstrukcí a vysoce kvalitním PVC opláštěním s dlouhou životností.
Doplňkové vybavení

Doplňkové vybavení

K obloukovým halám nabízíme širokou škálu doplňkového vybavení jako je odvětrávání, osvětlení, doplňkové plachty nebo slídová okna zavařená do opláštění.
Možnost potisku

Možnost potisku

Opláštění obloukové haly lze na přání opatřit potiskem. Zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.
Copyright 2023 halyjabor.cz