OBLOUKOVÉ HALY

Zvolte si vhodnou cestu k rychlému a cenově dostupnému skladování

Obloukové haly

Obloukové ocelové haly jsou vhodné jak ke skladování, tak k parkování vozidel, dopravní a údržbové techniky, pro zemědělské účely tj. skladování sena, ustájení zvířat atd.

Typická pro lehké obloukové haly je snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich obloukových hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev.

Obloukové haly tvoří jednoduché nebo dvojité ocelové konstrukce s PVC opláštěním. Opláštění je možné opatřit reklamním potiskem a širokým doplňkovým vybavením.

Doplňková výbava:

  • Navařená okna se slídy k prosvětlení vnitřních prostor
  • Větrací otvory, osvětlení, krycí plachty a mnoho dalších

Proč využít naše obloukové haly?

Mobidock ikony

Široké možnosti využití

Obloukové haly nacházejí využití zejména jako zemědělské haly, stáje, garáže pro osobní automobily a dopravní techniku, hangáry k uskladnění lodí a skladovací haly.
Mobidock ikony

Snadná montáž

Výhodou obloukových hal je jejich snadná montáž. K ukotvení ocelových hal používáme ocelové hřeby nebo ocelové a chemické kotvy.
Mobidock ikony

Snadné přemístění haly

Obloukové haly jsou snadno přemístitelné. Nevyžadují speciální základy a lze je jednoduše a rychle demontovat a znovu postavit na novém místě.
Mobidock ikony

Kvalitní konstrukce i opláštění

Obloukové haly realizujeme s jednoduchou nebo dvojitou ocelovou konstrukcí a vysoce kvalitním PVC opláštěním s dlouhou životností.
Mobidock ikony

Doplňkové vybavení

K obloukovým halám nabízíme širokou škálu doplňkového vybavení jako je odvětrávání, osvětlení, doplňkové plachty nebo slídová okna zavařená do opláštění.
Mobidock ikony

Možnost potisku

Opláštění obloukové haly lze na přání opatřit potiskem. Zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.
Copyright 2019 halyjabor.cz