OBLOUKOVÉ HALY – BAZAR

Výhody obloukových hal

Naše obloukové haly bazar mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Obloukové haly z oceli se vám budou hodit jak ke skladování, tak i k parkování vozidel. D8le pak ke skladování dopravní a údržbové techniky, výjimkou nejsou ani zemědělské účely, kam patří ustájení zvířat, skladování sena nebo tvorba jízdárny.

Snadná montáž obloukové haly bazar

Velkou výhodou obloukové haly je její snadná montáž, ale i bezúdržbovou. Vzhledem k jednoduchosti montáže jsme vám schopni vaši halu rychle nejen složit, ale i rozložit a případně přemístit na jiné místo, kde ji opět složíme. Jistě vás potěšíme tím, že obloukové haly nepotřebují žádné pevně udělané základy. Obloukové haly totiž mohou stát na normálním zpevněném a rovném povrchu. K ukotvení našich hal používáme ocelové hřeby, výjimečné nejsou ani ocelové nebo chemické kotvy. Obloukové haly jsou tvořeny jednoduchou nebo dvojitou ocelovou konstrukcí s kvalitním PVC opláštěním. V případě, že si přejete plachtu potisknout, rádi vám vyhovíme i v tomto směru.

K ještě lepšímu a komfortnějšímu využívání vašich hal doporučujeme doplňkové vybavení, kam patří například vevařená okna se slídami k prosvětlení prostor uvnitř obloukové haly. Dále pak osvětlení, větrací otvory nebo krycí plachty.

Obloukové plachty bazar

Chápeme, že ne každý chce kupovat naprosto novou halu, když ví, že půjde o dočasné řešení, případně když víte, že vám použité obloukové haly vadit nebudou. Přesně z těchto důvodů jsou tady i obloukové haly bazar, kde vám nabízíme kvalitní plachty bazarového typu.

Copyright 2023 halyjabor.cz