O nás

Jsme tu pro vaše skladování od A do Z.

jsme

HALY JABOR

Společnost Jabor pro, s.r.o. je ryze česká a rodinná firma. Začínali jsme jako přepravní společnost s jedinou Avií v roce 1991.

Postupem času se naše flotila úspěšně rozrůstala a nyní patříme mezi významné dopravně spediční společnosti v Ústeckém kraji. V průběhu našeho působení jsme zaznamenali problém s dodávkou autoplachet a tak jsme se rozhodli, že si je vyrobíme sami. A právě vzhledem k tomu, že jich byl poměrně nedostatek, tak jsme rozšířili naše služby i o služby právě dopravcům. Začali jsme vyrábět autoplachy. Za ta léta jsme vyrobili již tisíce plachet. A bychom vyhověli všem potřebám našich zákazníků, koupili jsme tisková zařízení pro potisk autoplachet a jiných materiálů. Velmi rychle jsme zjistili, že je poptávka také ze segmentu reklamního tisku a tak vznikla další část naší společnosti – reklamní výroba. Jako poslední počin v našem vytěžování výrobních prostředků a zkušeností vznikl projekt kvalitních plachet. Jedná se o opláštění venkovních prostor jako jsou pergoly, markýzy, zahradní přístřešky a jiné. A v neposlední řadě je tu také divize Haly Jabor, značka pro mobilní haly. Jsme schopni zastřešit téměř jakoukoli plochu, ale zejména pak plochy středních velikostí, kde jsme schopni haly i pronajímat.

Pronájem

Potřebujete halu nebo stan pouze na jedno použití, a tak se vám nevvyplatí pořídit si vlastní? Pronajměte si plachtovou halu od nás! Pronajímáme skladovací stany typu Ekonomik a EASY s možností následného odkupu. Cena za uhrazený pronájem se vám odečte z kupní ceny, takže neplatíte nic navíc. Minimální doba pronájmu není určena.

Inženýring

U skladovacích hal nad 300m2 typu haly Top vám zajistíme kompletní inženýrskou činnost. O nic se nestaráte. Vše je v našich rukách od vyřázení stavebního povolení až po samotnou stavbu a předání díla.

Odborné montáže

Specializujeme se na odborné montáže atypických staveb, a to včetně komplexního návrhu řešení.

Potisk opláštění

Na základě poptávky jsme schopni pro vás zpracovat grafický návrh na opláštění haly, který lze realizovat buď ruční malovanou formou nebo digitálním tiskem s laminací.

Reference

Firmy, pro které pracujeme

Geis
Ave
Statech
Zwart
Mixit
Kovosreal
johnson
DS Smith
Enaspol
Potřebujete poradit jakou halu si vybrat? Poradíme vám. Napište nám.
Copyright 2024 halyjabor.cz