MONTOVANÉ HALY

Zjednodušte si skladování s montovanými halami s ocelovou konstrukcí

Montované haly špičkové kvality

Pro ocelové montované haly je typická snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich montovaných hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev. Absence podpůrných konstrukcí zajišťuje maximální využití zastavěného prostoru.

Základem haly je kvalitní konstrukce

Montované haly s ocelovou konstrukcí jsou určeny především k dlouhodobému využití na stabilním podloží – sklady, jízdárny, výrobní prostory, pro zemědělské účely např. ustájení. Dle přání klienta jsme schopni opláštění montované haly opatřit kvalitním potiskem a nabízíme rovněž pestrou škálu doplňkového vybavení (automatické rolování dveří atd.).

Několik výhod montovaných hal Mobidock

Montované ocelové haly dodáváme ve variantě TOP a ekonomik. Haly TOP jsou zakázkově vyráběné, s masivní konstrukcí, s vysoce pevnostní plachtou a jsou určené pro dlouhodobé skladování, prakticky nevyžadují žádnou údržbu. Životnost těchto hal je pro konstrukci až 40 let a pro opláštění 20 let.

Haly ekonomik jsou sériově vyráběné hangáry vhodné k rychlému a především levnému skladování při nedostatku skladovacích prostor. Montáž haly provedou naši profesionální montéři během 1 – 2 dnů v závislosti na velikosti haly. Během jednoho dne je možné halu rozebrat a operativně přemístit na jiné místo určení. Hlavní předností hal ekonomik je poměr CENA / VÝKON.

Proč využít naše montované haly?

Široké možnosti využití

Výhodná cena

Cena montovaných ocelových hal je výrazně výhodnější než cena pevné stavby. Další výhodou montované haly je její snadná údržba.
Snadná montáž

Široké možnosti využití

Díky svým vlastnostem nabízejí montované haly široké možnosti využití. Poslouží jako skladovací nebo zemědělské haly, uhelné sklady, letadlové hangáry či jízdárny.
Snadné přemístění haly

Rychlá výstavba

Stavba montované haly je výrazně rychlejší než realizace pevné stavby. Díky snadné montáži lze halu navíc snadno a rychle rozebrat a přemístit.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Reklamní potisk haly

Součástí našich služeb je i vytvoření reklamního potisku opláštění montované haly. Na přání zhotovíme potisk opláštění s logem firmy nebo libovolným motivem.
Doplňkové vybavení

Stačí rovná zpevněná plocha

K výstavbě montované haly nejsou třeba speciální základy. Stačí pouze rovná a zpevněná plocha. Pro plachtovou halu do 300m2 navíc není třeba stavební povolení.
Možnost potisku

Doplňkové vybavení

K montovaným ocelovým halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. odvětrávání, osvětlení nebo slídová okna zavařená do opláštění.
Copyright 2023 halyjabor.cz