MONTOVANÉ HALY – CENY

Montované haly mají všestranné využití

Montované haly jsou ideální pro všechny, kteří potřebují vyřešit otázku skladování ve své firmě. Dále pak je můžete využívat i jako zemědělské haly, uhelné sklady, jízdárny, letadlové hangáry nebo jako zastřešenou halu pro sport. Možností, jak využívat montované haly, je opravdu mnoho. Naše montované haly jsou známé zejména pro svoji snadnou montáž, která umožňuje jak rychlé složení haly, tak i její rozebrání a přemístění. A to všechno během pár dní. Haly lze používat na nejrůznorodější způsoby. Využijí je jak malé firmy, zapálení sportovci, majitelé koní, tak i zemědělci. Montované haly ceny – naše montované haly jsou k dostání ve více variantách, některé jsou levnější, jiné dražší, vždy se však jedná o kvalitní montované haly.

Prostoru můžete využít na maximum

Díky námi používaným technologiím není třeba stavět žádné unikátní základy. Stačí, když má prostor, na kterém má hala stát, stabilní podloží. Naše montované haly jsou ukotveny za pomoci ocelových hřebů nebo ocelových či chemických kotev. Díky absenci jakýchkoliv podpůrných konstrukcí pak můžete halu využívat v celé její kráse, kde vám nebudou překážet žádné sloupky a podobně. V případě, že chcete, aby byla vaše montovaná hala autentická, můžete si u nás objednat i kvalitní potisk, který dodá vaší hale na originalitě. Nemluvě o naší nabídce doplňkového zboží, kam patří například automatické rolování dveří.

Výhody montovaných hal

Naše montované haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Montované haly cena

V případě, že máte o některou z našich montovaných hal zájem, jistě vás zajímá montované haly cena. Vzhledem k nejrůznějším velikostem a typům montovaných hal je ideální si nejprve prohlédnout naši nabídku a poté nás kontaktovat. Pokud si nevíte rady, rádi vám s vaším výběrem pomůžeme. Řekneme vám, jaké rozměry haly pro vás budou nejlepší, to samé platí i u dalších doplňků, které by se vám mohly hodit.

Montovaní haly cena – haly TOP a ekonomik

Naše firma nabízí dva základní typy montovaných hal, z nichž si každý vybere tu svou. Haly dodáváme ve variantě TOP nebo ekonomik. Haly TOP jsou haly vyráběné na zakázku. Mají masivní konstrukci, vysoce odolnou plachtu, jsou určené na dlouhodobé skladování, a navíc nepotřebují žádnou speciální údržbu. Naopak haly ekonomik jsou snadným způsobem, jak vyřešit levné skladování v případě nedostatku skladovacích prostor. Montáž haly je provedena během jednoho až dvou dnů – záleží to především na velikosti haly. Ačkoliv jsou haly ekonomik levnější variantou, i tak neztrácejí na své kvalitě.

Copyright 2024 halyjabor.cz