MONTOVANÉ HALY – BAZAR

Kdo je Mobidock?

Věřili byste tomu, že jsme se při svých začátcích nevěnovali montovaným halám, které jsou u nás v současnosti jedním z klientů nejoblíbenějších „produktů“? V roce 1991 jsme fungovali jako přepravní společnost vlastnící pouze jednu Avii. Postupem času se však naše flotila rozšiřovala současně se stále větším problémem souvisejícím s dodávkou kvalitních autoplachet. I proto jsme se rozhodli, že plachty nejen že začneme vyrábět, ale také je začneme nabízet dalším dopravcům.
Postupem času se k tomu přidala i služba potisku těchto plachet, což dalo vzniku reklamní výrobě naší firmy. No a v současnosti se specializujeme zejména prodej kvalitního opláštění. Jde o opláštění pergol, markýz, ale také o velmi oblíbené a kvalitní montované haly. Naše firma vám zastřeší takřka kteroukoliv plochu jen budete chtít.

Montované haly a jejich široké využití

Naše montované haly jsou vhodné zejména pro všechny firmy, které mají nedostatek prostor ke skladování. Montované haly můžete využívat jako sklady, zemědělské haly, jízdárny, parkovací místa, letadlové hangáry či sportovní haly. Menší montované haly jsou pak ideální pro využití jako party stan apod. Právě k těmto účelům (prodejní či prezenční stánek, party stan) je možné, že nebudete chtít kupovat úplně novou montovanou halu, protože ji využijete jen občas. Právě pro vás jsou zde montované haly bazar, kde si můžete opatřit bazarovou montovanou halu, která sice nebude úplně nová, to jí ale na kvalitě neubere.

Výhody montovaných hal

Naše montované haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Typy montovaných hal

Naše firma nabízí dva typy montovaných hal. Jde o montované haly TOP a Ekonomik. Montované haly Ekonomik jsou levnější variantou montovaných hal. Jde o haly určené ke skladování, parkování, ale i dalšímu využití. Pro tyto montované haly nepotřebujete pevné základy, jen zpevněnou plochu. Nepotřebujete ani stavební povolení. Jde o kvalitní montované haly, kdy si vyberete jednu halu z naší nabídky. Montované haly TOP jsou velmi podobné, jsou však stavěny podle přání zákazníka. Všechny montované haly odolávají sněhu, dešti, ale i větru.

Montované haly bazar

Montované haly bazar jsou zde pro všechny, kterým by se sice montovaná hala hodila, ale nechtějí úplně novou. Pokud budete halu používat jen příležitostně, nebo ji chcete používat jen jako obyčejný sklad, jde o ideální možnost právě pro vás.

Copyright 2023 halyjabor.cz