MOBILNÍ HALY

Vyřešte své skladování snadno a rychle. Komplexní řešení včetně montáže

Mobilní haly

Mobilní haly, dodávány společnosti Jabor v sériovém či zakázkovém provedení, nabízejí modulární systém, který je možné využít pro operativní prodloužení či zkrácení prostoru haly určený pro snadnou a rychlou montáž a nenákladné řešení vašich aktuálních požadavků. Velikosti i rozměry hal jsou variabilní, mnohostranné použití je pak nespornou výhodou všech námi dodávaných montovaných hal.

Typická je pro lehké mobilní haly snadná montáž, díky které je lze v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit. Montované haly rovněž nevyžadují žádné speciální základy, postavíte je na jakékoli zpevněné ploše. Pro ukotvení našich montovaných hal lze využít ocelové hřeby nebo kotvící techniku v podobě ocelových nebo chemických kotev.

Poskytujeme široké doplňkové vybavení, jako jsou vevařená okna určená k prosvětlení vnitřních prostor, osvětlení, ventilační otvory atd.
Zajistíme pro vás v rámci inženýrských prací projektovou činnost, kompletní vyřízení stavebních povolení a celkové posouzení stavby naším odborníkem.

Proč využít naše mobilní haly?

Mobidock ikony

Modulární systém

Naše mobilní haly jsou variabilní. Díky modulárnímu systému lze halu prodloužit či zkrátit a přizpůsobit její velikost aktuálním potřebám.
Mobidock ikony

Snadná montáž

Mobilní haly lze rychle a snadno postavit, demontovat i přemístit. Díky variabilním rozměrům mají mnohostranné využití.
Mobidock ikony

Stačí rovná zpevněná plocha

K výstavbě mobilní haly nejsou třeba speciální základy. Stačí pouze rovná a zpevněná plocha. Finanční náklady jsou výrazně nižší než na realizaci pevné stavby.
Mobidock ikony

Komplexní návrh

Našim klientům vypracujeme komplexní návrh řešení mobilní haly na míru Vypracujeme projekt a v případě potřeby vyřídíme i stavební povolení.
Mobidock ikony

Doplňkové vybavení

K mobilním halám nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, např. odvětrávání, osvětlení nebo slídová okna zavařená do opláštění.
Mobidock ikony

Možnost reklamního potisku

Součástí našich služeb je vytvoření reklamního potisku opláštění mobilní haly. Na přání zhotovíme grafický návrh i potisk s logem firmy nebo libovolným motivem.
Copyright 2019 halyjabor.cz