MALÉ MONTOVANÉ HALY

Malé montované haly pro každého

Naše malé montované haly jsou vhodné pro každého, kdo řeší problémy s nedostatkem prostor určených ke skladování. Malé montované haly můžete využívat nejen jako skladovací prostory, ale i jako zemědělské haly, jízdárny, letadlové hangáry nebo třeba jako halu na sport. A to zdaleka nejsou všechny možnosti využití těchto montovaných hal. Montované haly jsou známé zejména pro rychlost složení, ale i rozložení a přemístění na nové místo k opětovné montáži. Kvůli halám nemusíte stavět ani žádné složité základy. Stačí nám zpevněná plocha, ke které montovanou halu ukotvíme za pomoci ocelových hřebů nebo ocelových či chemických kotev. Všechny naše malé montované haly jsou bez podpůrných konstrukcí, takže můžete využít vzniklého prostoru uvnitř haly na maximum. Protože spokojený klient je naší prioritou.

Haly ve více provedeních

Malé montované haly jsme vám schopni dodat samostatně, klidně vás ale můžeme potěšit i kvalitním potiskem vaší montované haly. Mezi další příslušenství, které nabízíme, pak patří například automatické rolování dveří. Všechny naše haly prodáváme ve dvou verzích. Ve verzi TOP a ve verzi Ekonomik. Díky tomu si na své přijde i ten nejnáročnější zákazník.

Montované haly Ekonomik

Montované haly Ekonomik jsou využívány zejména ke skladování a parkování. Velmi časté je i využití jako party stan, prezenční stan či jako prodejní stánek. Velkou výhodou těchto montovaných hal je fakt, že nepotřebujete žádné stavební povolení. Ke stavbě potřebujete pouze rovnou a zpevněnou plochu. Montované haly Ekonomik mají kvalitní opláštění, díky čemuž vydrží i zátěž v podobě sněhu či deště. Pokud vás nezajímají jen malé montované haly, ale i větší kousky, můžete se podívat do naší nabídky. Vybírat můžete až do velikosti 300 metrů čtverečních. Montované haly Ekonomik jsou určeny jak na krátkodobé, tak i dlouhodobé skladování. Jsou vyrobeny z ocelové, žárově zinkované konstrukce.

Montované haly TOP

Montované haly TOP jsou haly, které montujeme přesně podle požadavků zákazníka. Jde tedy o ideální řešení pro náročnější klienty, kteří vědí, co přesně potřebují. Haly TOP jsou konstruovány tak, aby byla jejich montáž snadná a rychlá. Přesto jsou tvořeny materiály té nejvyšší kvality, díky čemuž odolávají jak větru, tak i dešti nebo sněhu. Součástí právě těchto hal je široký doplňkový sortiment, který udělá z vaší malé montované haly naprosto skvělý doplněk pro podnikání či další činnosti.

Výhody montovaných hal

Naše montované haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.
Copyright 2024 halyjabor.cz