Lehké montované haly

Začínáte se svým podnikáním a potřebujete sehnat skladové prostory za rozumnou cenu? Nebo máte naopak svoje podnikání rozběhlé natolik, že vám stávající prostory nestačí? AŤ už jste kterýkoliv z těchto, ale i jiných případů, lehké montované haly Mobidock jsou zde právě pro vás! Naše haly jsou kvalitní, rychle se staví, navíc jsou i odolné.

Naše firma má spousty let zkušeností

Naše společnost, Mobidock, začínala jako dopravní společnost, která jezdila pouze s jednou Avií. To bylo v roce 1991. Postupem času se naše „flotila“ postupně zvětšovala, co však nestačilo, byly kvalitní autoplachty. V tehdejší době byla jejich kvalita špatná, dostupnost ještě horší. Proto jsme ke svým službám připadli i výrobu kvalitních autoplachet, které jsme začali nabízet i dalším dopravcům. O nějakou dobu později jsme začali pracovat i s reklamními potisky, takže jsme byli schopni každou plachtu po vzhledové stránce přizpůsobit klientovi. Nakonec jsme přidali kvalitní konstrukce. A tak mohla začít stavba naší první lehké montované haly. V současnosti patříme k jedničkám na trhu, co se výroby montovaných hal týče.

Výhody montovaných hal

Naše montované haly mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Kvalitní konstrukce i opláštění je samozřejmostí

Naše lehké montované haly se skládají z kvalitních ocelových konstrukcí, které jsou doplněny pevnými plachtami. K opláštění našich hal používáme plachty nejvyšší kvality, konkrétně vysoce-pevnostní plachty, které jsou antistatické, nehořlavé a izotermické. Plachty jsou spojovány vysokofrekvenčním svařováním plachet, což je nejpevnější spoj, kterým lze plachty vzájemně spojit. Lehké montované haly díky tomu vydrží nápor deště, větru, ale i sníh. K sestavení lehké montované haly nemusíte tvořit pevné základy. Ke stavbě nám postačí zpevněný a rovný povrch.

Copyright 2023 halyjabor.cz