HALY TOP

Skladování nejvyšší kvality. Investujte do budoucna.
Prodej | Servis | Financování

Haly Top představují špičkově montované skladové haly přesně dle požadavku zákazníka. Všechny přístřešky jsou konstruovány pro snadnou montáž a bezpečně odolají sněhu i silnému větru. K těmto halám nabízíme široký sortiment doplňkového zboží a mnoho výhod. Naší prioritou je spokojenost klientů, proto produkt jen objednáte a zbytek necháte na nás. Halu pro vás zařídíme od návrhu a konzultace po celou stavbu.

Realizace haly Top

Ač se jedná o rozlohou největší halu (rozměr haly 34 x 15 m), kterou nabízíme, není pro nás její stavba těžkým oříškem. Díky vlastnostem materiálů je stavba haly jednoduchá a rychlá. Tato plachtová hala byla postavena za pouhých 10 dnů. Realizace montované haly se pohybuje v rozmezí 3 týdny až 4 měsíce v závislosti na typu haly.

Podívejte se, jak vypadají naše haly TOP

Skladové haly, které jsme postavili

Máte zájem? Napište nám a my se vám ozveme, jak jen to bude možné.

Proč si vybrat právě halu Top?

Široké možnosti využití

Výhodná cena

Při porovnání s pevnou stavbou je plachtová hala Top za výhodnou cenou. Další výhodu představuje snadná údžba.
Snadná montáž

Hala od A až po Z

K tomuto produktu poskytujeme plnohodnotný inženýrský servis. Od vyřízení stavebního povolení až po samotnou stavbu je to zcela na nás. O nic se nemusíte starat.
Snadné přemístění haly

Osvětlení

Pokud srovnáte celkové náklady vynaložené za naší halu Top s náklady za stavbu pevné haly, tak zjistíte, že skladová hala Top vychází cenově levněji,
Kvalitní konstrukce i opláštění

Mnoho způsobů využití

Díky svým vlastnostem poslouží plachtová hala jako skladovací hala, zemědělský sklad, uhelný sklad či jako letadlový hangár.
Doplňkové vybavení

Možnost připojení k budově

Díky vlastnostem haly ji můžete propojit se stávajícími budovami nebo rozšířit aktuální prostor.
Možnost potisku

Široké doplňkové vybavení

K hale Top nabízíme velký výběr z doplňkového zbaží, jako je např. umělé osvětlení nebo odvětrávání.

Náš odborník Ing. Arch. Aleš Höll vám pomůže s projektem stavby.

Pan Höll zhodnotí nutné parametry před stavbou skladovací haly. Jelikož pro stavbu haly Top je nutné stavební povolení, tak je potřeba dodržet určité náležitosti a s tím vám pomůže právě on.
Potřebujete s výběrem haly? My vám pomůžeme. Napište nám.

Hodnocení zákazníků

Co říkají na naši práci

V době, kdy jsem se rozhodl realizovat výstavbu textilní skladové haly, jsem oslovil firmu Jabor z Děčína. Od počátku jsem byl velmi spojený s profesionálním přístupem všech zainteresovaných zástupců firmy. A to jak ze strany obchodního oddělení, tak ze strany technické podpory při zajišťování potřebné stavební dokumentace a stavebního povolení. Po dohodě o realizaci jsem mohl konstatovat plné dodržení všech smluvních podmínek a to jak termínových, tak kvalitativních. S přístupem firmy Jabor jsem nadmíru spokojen.
Pan Rudolf Synek
V měsíci červnu 2015 naše společnost Statech s.r.o. objednala plachtovou skladovací halu u spol. Jabor pro s.r.o. Tuto společnost jsme si vybrali pro její příznivou cenovou nabídku, seriozní přístup a především návrh komplexního řešení stavby, počínaje vyřízením stavebního povolení až po konečné předání díla. Neméně důležitým faktorem byla také její rychlost. Samotná stavba haly trvala 22 dní, což nám umožnilo rychle využít tuto halu pro skladování našich plošin.
Pan Boubelík
Statech
Společnost Jabor dodala do naší společnosti v roce 2017 lehkou montovanou halu Mobidock o rozloze cca 700m2. Společnost Jabor byla vybrána jako dodavatel zejména kvůli komplexnosti dodávky od vyřízení stavebního povolení až po kolaudaci stavby. Rovněž obchodní jednání probíhala na profesionální a seriozní úrovni. Vlastní provedení stavby proběhlo i přes nepříznivé povětrnostní podmínky ve velmi krátkém čase. Rovněž obchodní jednání byla vedena na profesionální a seriozní úrovni. Dodávka haly Mobidock prováděná firmou Jabor byla vybrána jako referenční pro obdobné typy hal v rámci skupiny DS Smith Packaging North/South Europe.
Pan Vaněček
DS Smith

Rezervujte si halu ještě dnes!

Vyplňte prosím formulář, kterým nám dáte informace o vaší představě. Ozveme se a pošleme k vám odborníka.

Copyright 2024 halyjabor.cz