HALY SKLADY

Výhody montovaných hal

Naše montované haly sklady mají hned několik výhod, díky kterým si můžete usnadnit své rozhodování. Výhody našich montovaných hal Mobidock jsou:

  • Cena, která potěší: Ceny všech montovaných hal jsou o dost výhodnější než u hal, které by byly zděné. Oproti zděným stavbám jsou navíc montované haly snadnější na údržbu.
  • Možnosti využití: Dalším plusem je široké spektrum využití našich montovaných hal. Nemusíte je používat jen jako skladovací prostory, ale klidně i jako uhelné sklady, hangáry či jízdárny.
  • Rychlost výstavby: Malé montované haly jsou postaveny daleko rychleji než pevné stavby. Vzhledem k rychlosti montáže lze haly i rychle rozložit a přemístit jinam.
  • Potisk, který o vás poví více: V případě, že chcete, aby měla vaše montovaná hala originální reklamní potisk, můžeme vás potěšit i naší službou reklamního potisku.
  • Žádné pevné základy: Ke stavbě našich montovaných hal nepotřebujete stavět pevní základy. Stačí nám zpevněná a rovná plocha.
  • Doplňky: Do vaší montované haly vám můžeme přidat i doplňkové vybavení. A to třeba slídová okna zavařená do opláštění, osvětlení, ale i odvětrávání.

Haly sklady na zakázku

V případě, že hledáte způsob, jak ochránit svůj materiál před nepříznivými podmínkami venku (déšť, vítr a sníh), jistě váš potěší, že nabízíme i haly sklady. Právě montované haly sklady jsou efektivním způsobem, jak uschovat své podnikání rychle a za rozumnou cenu. Velkým plusem montovaných hal je rychlá realizace. Skladové prostory jsme vám schopni sestavit během několika málo týdnů, kdy bude sklad připraven k okamžitému používání. V případě, že zvolíte verzi Ekonomik, budete si vybírat z naší nabídky montovaných hal. Ve variantě TOP vám vaše haly sklady vyrobíme na zakázku. Součástí našich prací je i vyřízení stavebního řízení. Velkou výhodou našich montovaných skladových hal je jejich bezúdržbovou.

Doplňková výbava

V případě, že chcete své haly sklady využívat maximálně, doporučujeme vám i doplňkovou výbavu, kam patří odvětrávání skrze větrací turbíny, osvětlení nebo rolovací vrata. Každá naše hala má jednoduchou konstrukci, díky které je samotná stavba haly velmi rychlá. Stačí jen pár týdnů a hala může být vaše. Díky používání vysoce-pevnostních plachet a kvalitní ocelové konstrukce vám bude hala sloužit mnoho let. Kvůli stavbě haly nemusíte kopat dokonce ani základy. Stačí vám rovná a zpevněná plocha.

Copyright 2024 halyjabor.cz