HALY EKONOMIK

Nejlepší řešení v poměru ceny vůči kvalitě
Prodej | Pronájem | Servis
Montované plachtové skladovací haly Ekonomik jsou široce využívány pro skladování, parkování, party stany, prodejní a prezentační stany a pro mnoho dalších účelů. Ke stavbě haly není nutné stavební povolení, jen zpevněná rovná plocha. Plachtová hala je konstruována pro snadnou montáž. Typizované haly široké produktové řady nabízíme od malých po velké – až 300 metrů čtverečních. Plachtové haly jsou vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé skladování. Jednoduchá ocelová, žárově zinkovaná konstrukce s opláštěním.

Nabídka hal Ekonomik

Proč si vybrat právě halu Ekonomik?

Mobidock ikony

Výhodná cena

Hala Ekonomik je nejlepším řešením v poměru cena / kvalita. Je to velice rychlé řešení skladování. K tomu se rovněž vztahuje snadná a rychlá údržba.
Mobidock ikony

Rychlá stavba

Plachtová hala je nenáročná na spodní stavbu, a proto na halu do 300m2 nepotřebujete stavební povolení.
Mobidock ikony

Velké využití

Díky vlastnostem, kterými hala disponuje, poskytuje mnoho způsobů využití. Skvělé uplatnění haly najdou jako skladovací haly, zemědělské haly, uhelné sklady.
Mobidock ikony

Rychlá montáž i demontáž

Díky jednoduchosti konstrukce montované haly je montáž i demontáž velice rychlá, což hale poskytuje i mobilitu. Montáž trvá 1 až 3 dny.
Mobidock ikony

Reklamní potisk haly

Mezi naše služby patří možnost reklamního potisku opláštění. Můžete tak svou halu sjednotit s grafickým stylem firmy nebo se prostě zviditelnit.
Mobidock ikony

Doplňkové vybavení

K halám Ekonomik nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, jako je odvětrávání nebo veváření oken ze slídy do opláštění.
Copyright 2022 halyjabor.cz