HALY EKONOMIK

Nejlepší řešení v poměru ceny vůči kvalitě
Prodej | Pronájem | Servis
Montované plachtové skladovací haly Ekonomik jsou široce využívány pro skladování, parkování, party stany, prodejní a prezentační stany a pro mnoho dalších účelů. Ke stavbě haly není nutné stavební povolení, jen zpevněná rovná plocha. Plachtová hala je konstruována pro snadnou montáž. Typizované haly široké produktové řady nabízíme od malých po velké – až 300 metrů čtverečních. Plachtové haly jsou vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé skladování. Jednoduchá ocelová, žárově zinkovaná konstrukce s opláštěním.

Naše haly je možno stavět

Bez stavebního povolení či ohlášení stavby je možné postavit stavby pro zemědělství, skladové nebo výstavní plochy do 300 m2 zastavěné plochy a 7 m výšky s výjimkou staveb pro ustájení zvířat či chovatelství a skladování a zpracování hořlavých látek nebo látkami, které mohou způsobit znečištění životního prostředí.

Ovšem i přesto se doporučujeme obrátit na příslušný stavební úřad a zjistit si, jak na vaši stavbu bude právě úřad nahlížet. Neznalost zákona neomlouvá a můžete si tímto krokem ušetřit nemalé finanční prostředky za případné nařízení o odstranění černé stavby.

Nabídka hal Ekonomik

Proč si vybrat právě halu Ekonomik?

Široké možnosti využití

Výhodná cena

Hala Ekonomik je nejlepším řešením v poměru cena / kvalita. Je to velice rychlé řešení skladování. K tomu se rovněž vztahuje snadná a rychlá údržba.
Snadná montáž

Rychlá stavba

Plachtová hala je nenáročná na spodní stavbu, a proto na halu do 300m2 nepotřebujete stavební povolení.
Snadné přemístění haly

Velké využití

Díky vlastnostem, kterými hala disponuje, poskytuje mnoho způsobů využití. Skvělé uplatnění haly najdou jako skladovací haly, zemědělské haly, uhelné sklady.
Kvalitní konstrukce i opláštění

Rychlá montáž i demontáž

Díky jednoduchosti konstrukce montované haly je montáž i demontáž velice rychlá, což hale poskytuje i mobilitu. Montáž trvá 1 až 3 dny.
Doplňkové vybavení

Reklamní potisk haly

Mezi naše služby patří možnost reklamního potisku opláštění. Můžete tak svou halu sjednotit s grafickým stylem firmy nebo se prostě zviditelnit.
Doplňkové vybavení

Doplňkové vybavení

K halám Ekonomik nabízíme široký sortiment doplňkového vybavení, jako je odvětrávání nebo veváření oken ze slídy do opláštění.
Copyright 2024 halyjabor.cz