Získejte krytý prostor za zlomek ceny s možností rychlé výstavby

Montované haly jsou v současnosti populárním a často hledaným řešením pro drobné zemědělce i velká družstva v případě, že potřebujete zastřešit firemní prostory, nebo získat kryté místo. Haly mají široké spektrum využití. Jak se provádí jejich stavba?

Montované haly mají všestranné využití

Ať už patříte mezi drobné zemědělce nebo jste velké družstvo, určitě řešíte problém se zastřešením v případě, kdy potřebujete vytvořit či zastřešit své firemní prostory, pastviny nebo louky.  Montované haly mají široké spektrum využití a dají se postavit takřka kdekoliv. Stačí k tomu pouze rovná plocha a nemusíte řešit stavební povolení. Zastřešený prostor budete mít během několika hodin a v případě nutnosti stačí halu smontovat a přemístit jinam.

S montovanými halami se můžete setkat i v jiných oblastech, než pouze v zemědělství. Stále častěji se s montovanými halami můžeme setkávat v podobě skladů, prodejen, kanceláří, dokonce i sportovních areálů nebo jízdáren. Důvodů, proč si pořídit namísto zděných budov ty montované, je celá řada.

Jaké jsou výhody montovaných hal

Montované haly jsou oblíbené především pro nízkou pořizovací cenu a pro svou rychlou výstavbu. Protože nejsou spojeny pevně se zemí a nepotřebují betonový podklad, nemusíte zdlouhavě řešit stavební povolení.

Rychlá je také samotná výstavba montovaných hal. Konstrukce je tvořena z ocelových formátů, pevného opláštění a dalších komponentů dle předchozího zadání investora. Tyto součástky jsou po vyrobení navezeny na místo výstavby, kde je mohou instalatéři hal začít ihned instalovat na připravený základ.

Montování hal provádí přímo instalatér haly firmy Jabor pro s.r.o., který má s instalací bohaté zkušenosti. Objednejte svou halu na klíč. Instalatér hal přiveze vaši halu k vám na místo určení, provede odbornou montáž a naučí vás s obsluhou.


Haly Jabor

Všestranné využití s nulovými starostmi

Montované haly vynikají skvělými vlastnostmi. Nejen, že instalatér haly firmy Jabor pro s.r.o. provede stavbu haly během několika hodin a je hotovo. Zmínit musíme také jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimálním nárokům na údržbu. Díky galvanickému pozinkování oceli je hala chráněna před korozí a dokáže dlouhodobě udržovat svůj vzhled. Montované haly tedy nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu.

Copyright 2024 halyjabor.cz