Začněte rekonstrukcí bytového jádra

Po letech bydlení určitě přichází čas na rekonstrukci bytu, jedná se o činnost, kterou někdo absolvuje jen jednou za život, jelikož se jedná o nákladnou položku rodinného rozpočtu. Samotná rekonstrukce celého bytu může vyjít na několik set tisíc korun, i když je počítáno s tou pesimistickou verzí. Za rekonstrukci kuchyně včetně spotřebičů zaplatíte stotisíc, za koupelnu s toaletou načnete další stovku, pokud budete mít ještě sílu na některý z pokojů, tak se dostanete již téměř na 300 tisíc korun. Než proto začnete uvažovat nad rekonstrukci, je dobré zvážit Vaše finanční možnosti a vše si důkladně promyslet. Poté jen stačí najít vhodnou firmu, která Vám s rekonstrukcí Vašeho bytu pomůže.

ALFAVERTICAL s.r.o.

Stavební služby jsou rekonstrukce bytu Brno a rekonstrukce bytového jádra Brno nabízí brněnská firma Alfavertical s.r.o. Specializuje se na zajištění komplexních služeb v oblasti modernizace bytů, změn dispozic (řezání do panelů), interiérových úprav bytů, kanceláří a celkových dodávek vybavení na klíč. Firma zajišťuje nové rozvody vody, elektřiny, a to i s odpady, omítkami a štukováním, nivelací podlah nebo betonováním. Bydlíte-li v panelovém domě, kde se především využívá řezání do panelů, tak firma nabízí řezy diamantovými nástroji chlazenými vodou. Samozřejmě je logické, že než se začnou tyto úpravy, tak je vše staticky posouzeno, je zhotovena projektová dokumentace a veškerá povolení související s pracemi.

Kde najdete firmu?

Firma Alfavertical s.r.o. má své sídlo v Brně v Jílkově ulici 2227/100. Telefonický kontakt do firmy je 773 320 004 nebo 548 211 577 anebo e-mailem na info@alfavertical.cz. Je ale nutné, si termín schůzky předem dopředu sjednat přes výše uvedené kontakty, jelikož pracovní kalendář firmy je velice nabitý.

Copyright 2024 halyjabor.cz