Výroba příhradových vazníků

Výrobou dřevěných příhradových vazníků se v České republice zabývá firma Pila Izotom ve Třešti. Dřevěné příhradové vazníky mají široké možnosti využití s kladnými vlastnostmi. Mezi výhody vazníků patří jejich kvalitní a přesné zpracování ve výrobní hale. Jsou dostupné pro libovolné tvary střech. Jsou rychle a jednoduše instalovatelné. Pokud je dobře proveden projekt vazníků, tak vzniká minimum prořezu, čímž je dbáno na ekologii provozu. Vazníky jsou kombinovatelné s klasickými krovy i plochou střechou.

Využití příhradových vazníků

Příhradové vazníky jsou vhodné pro střechy rodinných domů, dále pro nástavby bytových domů a zastřešení výrobních a průmyslových objektů. Zároveň je lze využít pro zastřešení občanských staveb, tedy škol nebo supermarketů, také pro střechy výrobních hal.

 

Izotom foukaná izolace

Izotom

Firma Pila Izotom se zabývá mimo výrobu dřevěných vazníků také prováděním foukané izolace. Foukaná izolace je druh zateplení, kdy se minerální izolační hmota vhání na místo zateplení. Díky ní se tak dají zateplit méně dostupné prostory. S touto metodu si tak lze snížit náklady na vytápění o desítky procent, jelikož je zamezeno úniku tepla z rizikových prostor. Další činností firmy je instalace vrtané studny. Pokud vlastníte vlastní pozemek a uvažujete o vlastním přísunu zdroje vody, je vrtaná studna ideálním řešením. Ceny energií neustále rostou, a tím i vodné a stočné, proto je dobré uvažovat nad vlastním zdrojem vody.

 

Copyright 2024 halyjabor.cz