Vrtaná studna na vlastním pozemku

Vlastníte-li pozemek, kde je možnost a prostor si nechat instalovat studnu, rozhodntě tuto variantu nezavrhujte a zajistěte si více informací o této alternativě přísunu vody. Díky cenám vodného a stočného, která se v dnešní době pohybuje kolem 75 Kč za kubík vody, je stále prostor hledat nové možnosti pro získání vody. Ceny se neustále zvyšují a rostou od dané lokality. Samozřejmě jinak za vodu zaplatí lidé na Moravě a jinak ve velkých městech. Zatímco na vlastním pozemku získáte vlastní zdroj pitné vody díky vrtané studni.

Čistá voda bez chemických úprav

Vrtaná studna je kvalitní pro rodinu, je čistá a bez jakýchkoliv chemických úprav. Je ideálním řešením a cestou k úspoře. K vrtané studni dostane zákazník samozřejmě poradenský servis. Pro každého je připraveno vyhledání pramene zdarma, je provedena čerpací zkouška, vypažení PVC s atestem pro pitnou vodu a také montáž zahradního odkalovacího čerpadla.

 

Vrtané studny

 

Realizace vrtané studny je šetrná vůči okolí a zeleni, nedochází k poškození okolního terénu a třeba zahrádky, jako u kopané studny. V době srážkového minima, jsou garantovány denní přísuny. V případě, že by se firmě nepodařilo navrtat vodu, není požadováno po zákazníkovi žádné finanční vyrovnání.

Kontaktovat firmu můžete na telefonním čísle 776 600 009 nebo na e-mailové adrese info@vrtanistudny.cz.

Copyright 2023 halyjabor.cz