Půjčovna dodávek Praha nabízí levný pronájem dodávek

Potřebujeme se přestěhovat a nemáme k dispozici velké auto, dodávku, kterou bychom k tomuto účelu mohli využít. Jak si poradit s tímto problémem? Jednoduše. Pronajmeme si dodávku u spolehlivé autopůjčovny a máme o starost méně.

Co vše můžeme od pronajatého vozidla očekávat

Vzhledem k tomu, že v poslední době zaznamenáváme velkou poptávku po půjčení užitkových dodávek Praha, ale také po jiných typech dodávek, můžeme říci, že pronájem se vyplatí. A to zejména začínajícím podnikatelům a živnostníkům, kteří ještě nemají své vlastní vozy a potřebují je ke své práci. Musíme ale vědět, o jaký typ vozu máme vlastně zájem, protože je určitě hloupost zapůjčit si dodávku osobní, která je určena pro přepravu osob, ale potřebujeme vlastně dodávku užitkovou s dostatečně velkým zavazadlovým prostorem. výběr správného tipu dodávky je tedy velmi důležitým faktem.

Krátkodobý nebo raději dlouhodobý pronájem

Podle obchodních podmínek půjčovny dodávek Praha se řídíme my, zákazníci. Tyto podmínky jsou různé a každá půjčovna dodávek má svá pravidla, která je potřeba dodržovat. Je to například zákaz kouření ve voze, nebo vrácení vozu s plnou nádrží, jako při převzetí vozu, ale dalšími podmínkami pronájmu mohou být i ujeté kilometry nebo výjezd s půjčeným vozem za hranice naší republiky. Proto je jistě vhodné se seznámit s podmínkami pronájmu.

půjčení dodávky

půjčení dodávky

Pokud například množství paliva v nádrži při návratu neodpovídá skutečnosti, jako při předávání vozu, nájemce bude muset  zaplatit náhradu. Pokud je palivo vyšší, má nájemce právo nekompenzovat objednatele za dodatečné náklady.

Půjčovny dodávek nabízejí jak krátkodobý pronájem, tak i dlouhodobý. Ten krátkodobý pronájem dodávek může být i na jeden den nebo na víkend. Dlouhodobý se vyplatí pro ty, kdo potřebují vůz na několik měsíců, ale i na několik let. Navíc dlouhodobý pronájem je výhodnější i po finanční stránce, kdy máme také přehled o tom, jaké výdaje za pronájem vynaložíme. jde o tzv.operativní leasing, kdy platíme měsíční částku po celou dobu pronájmu.

Co vše je potřeba k zapůjčení dodávky

Jako zákazník, který má zájem o půjčení dodávky z půjčovny dodávek Praha nebo jiného vozu je potřeba samozřejmě platný řidičský průkaz a občanský průkaz. Je vyžadována také vratná kauce a mnohdy i věk řidiče nesmí být nižší než 23 let.

Jaké výhody má pronájem dodávky

Co ale musíme zdůraznit je fakt, že díky pronájmu dodávky se nemusíme starat o servis vozu, dálniční známky, povinné ručení, havarijní pojištění a podobně. Také v případě velkého nákladu nebo jen přepravě nábytku  je třeba zdůraznit i to, že se nemusíme obávat o poškození nákladu například vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek. Déšť, sníh, slunce, ale i vítr může způsobit nemalé potíže každému. V porovnání s přívěsným vozíkem jsou dodávky ve výhodě, protože mohou tak ochránit náklad právě před těmito problémy a je třeba také zdůraznit, že má daleko více prostoru pro přepravu většího nákladu. Ten je také uvnitř zavazadlového prostoru dobře a bezpečně upevněn, aby se cestou nepoškodil a neznehodnotil.

Copyright 2024 halyjabor.cz