Podnikáte a nevíte, kam se zbožím?

Věděli jste, že realitní kancelář kromě klasických nemovitostí, jako jsou byty či domy, pronajímá také zemědělské usedlosti, historické objekty, garáže nebo dokonce skladovací haly? V dnešní době si zkrátka můžete pronajmout, cokoliv vás napadne.

Hala přesně podle vašich představ

Potřebujete-li uskladnit rozměrné zboží nebo toho máte zkrátka tolik, že do klasických prostorů se zboží nevejde, ideálním řešením je pronajmout si nebo zakoupit velký prostor, například montovanou halu. Jaké výhody tento prostor skýtá?

Základem každé montované haly je kvalitní ocelová konstrukce. Slouží především pro dlouhodobé uskladnění zboží na stabilním podloží, případně ji můžete využívat jako výrobní prostory nebo pro zemědělské účely. Využít ji můžete i jako party stan nebo jako prostor k parkování nebo k prezentaci. Podle přání zákazníka může opláštění haly nést vybraný potisk, případně lze halu dovybavit nadstandardním vybavením, jako je například automatické rolování dveří.

Dalšími výhodami montovaných hal je především to, že není zapotřebí je nijak složitě udržovat, navíc mají životnost delší než čtyřicet let.

Haly Jabor

Spolupracujte s realitní kanceláří

Ne každá firma nebo podnikatel má na to, aby si montovanou halu mohl dovolit koupit za hotové peníze. Od toho je tu ovšem realitní kancelář, která všem zákazníkům vyjde vstříc. Renomovaná realitní kancelář je členem Hospodářské komory České republiky, a proto se při své činnosti řídí zásadami dobrých mravů a nikdy se neuchyluje k nekalým praktikám, ke kterým často patří zavádějící reklama, nelegální získávání informací, podplácení či cenové dohody.

 

Realitní kancelář všem svým klientům poskytuje profesionální přístup a vždy zajistí, aby byli maximálně spokojení. Kromě klasického pronájmu nemovitosti realitní kancelář rovněž poskytuje:

  • znalecké posudky
  • odhady tržní ceny nemovitosti
  • oddlužení nemovitosti
  • vypracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí
  • právní a daňové poradenství
  • vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o úschově peněz u nezávislých advokátů
  • vyhotovení návrhu vkladu do katastru nemovitostí

Realitní agenti spolupracují s renomovanými advokátními kancelářemi, díky čemuž mohou svým klientům nabídnout nadstandardní právní servis včetně odborného poradenství.

S ničím si nemusíte dělat starosti

Jak si ale takovou montovanou halu na uskladnění vašich výrobků, případně k samotné výrobě můžete pronajmout či rovnou zakoupit? Nejprve oslovte realitní kancelář a sdělte realitnímu makléři všechna svá přání a požadavky. Realitní makléř pak v kooperaci s vámi vybere ten nejvhodnější prostor pro potřeby, ke kterým si ho chcete pronajmout či koupit. Nemusíte si vůbec o nic dělat starosti, neboť vás realitní kancelář ve všech činnostech, které s pronájmem nebo koupí haly souvisí, zastoupí. Rovněž se postará i o to, abyste uzavřeli co nejvýhodnější smlouvu a zároveň vám domluví výhodné financování případné hypotéky nebo pronájmu, díky čemuž můžete ve výsledku ušetřit až několik desítek tisíc korun. V neposlední řadě vás realitní makléř vezme na prohlídku objektu, abyste přesně věděli, co kupujete. Vytvoří pro vás všechny potřebné smlouvy a v případě, že si nebudete s čímkoliv vědět rady, vám samozřejmě se vším poradí a pomůže.

Rozjíždíte podnikání a hledáte vhodné prostory pro vaše zboží nebo výrobní linku? Obraťte se na realitní kancelář, která vám montovanou halu sežene přesně podle vašich preferencí.

Přemýšlíte i o jiném typu skladovacích či výrobních hal? Kromě již zmíněných montovaných si můžete vybrat také mezi halami plachtovými a samonosnými, mobilními, obloukovými, skladovými a zemědělskými.

 

Copyright 2023 halyjabor.cz