Nátěry ocelových konstrukcí hal

Ocelové konstrukce hal jsou povrchově upraveny na takové úrovni, aby byly maximálně bezúdržbové. V případě konstrukcí opatřených barevným nástřikem či nátěrem je nutné nátěry pravidelně obnovovat aby zbytečně nedocházelo ke korozi, která by mohla konstrukcí dále postupovat. Pokud si pro nátěr či nástřik ocelové konstrukce zvolíte odbornou firmu, vždy by měla povrch nejdříve očistit. V dnešní době je už běžné, že nátěry konstrukcí hal jsou realizovány protipožárními barvami.

Nátěry konstrukcí s firmou MALMEX

Pokud se nechcete o nátěr či nástřik ocelové konstrukce starat, rádi doporučíme našeho dlouhodobého partnera, společnost Malmex s.r.o.

Kromě nátěrů ocelových konstrukcí hal se věnují také nátěrům ocelového opláštění, trapézových plechů, zábradlí, nádrží, hromosvodů, stožárů, mostů či plotů. Využívají špičkové barvy, které mají vysokou krycí schopnost a vysokou odolnost a trvanlivost. Společnost Malmex s.r.o. působí po celé ČR, s cílením na Prahu a Středočeský kraj.

Kromě ocelových konstrukcí běžně zajišťují také nátěry konstrukcí dřevěných či betonových. Případně také nátěry podlah garáží a díky špičkovému technologickému zázemí jsou schopni realizovat také velkometrážní zakázky a technologicky nároční zakázky. Jako obrovskou výhodu pro klienty vnímáme možnost bezplatné návštěvy odborného technika a zpracování položkového rozpočtu zdarma.

Copyright 2024 halyjabor.cz