Malířství Praha vymaluje každý prostor

Hledáte profesionální tým malířů na obyčejný byt nebo složitý firemní prostor? Potřebujete i netradiční techniky malířské práce a barevné kombinace, které vám na místě vydrží dlouhá léta? Tak jste na správném místě, protože malířství Praha je přesně tím správným řešením.

Máme za sebou bohatou praxi se všemi druhy malování bytů, domů i nebytových a komerčních prostor a společnými silami vás provedeme celým procesem ke špičkovému výsledku.

Technika dle účelu

Naše možnosti kromě barev nezahrnují jen klasické malování válečky ( i když je také používáme). Malířství Praha zvládne tradiční i méně obvyklé techniky, díky kterým vytváříme mnohem více kombinací než je běžné. Docilujeme tím velmi atraktivního spektra výsledků uvnitř i vně při stálém zachování špičkové kvality práce.

Sem patří kupříkladu batikování, linkování, tupování, reliéfní povrch, plastická omítka a jiné dekorace. Součástí procesu je samozřejmě možnost štuku nebo stěrky, stejně jako oprava povrchu pomocí tmelu a další drobné úpravy přímo na místě.

Zřetel na detaily vždy a všude

Malování není jen o prostém natření nějakého povrchu. Vyžaduje komplexní přípravu a stejně pečlivý úklid po dokončení. Pro hladké provedení nového nátěru je třeba původní povrch připravit – strhat tapety, oškrábat původní povrch nebo obrousit zdi. To všechno se odehrává také za asistence bytového architekta.

malíři pokojů Praha

Malování nevyhnutelně špiní okolí, čemuž se ani malířství Praha přes svou zkušenost nevyhne. Před samotným procesem zajišťujeme odstavení nábytku, přesun spotřebičů a přikrytí všechno kvalitním materiálem pro prevenci průniku barev dovnitř. Po dokončení nové malby dáváme všechno zpátky na místo, likvidujeme sami použité obaly a kompletně čistíme celý prostor. To včetně hloubkového očištění koberců průmyslovým vysavačem.

Servis od A do Z

Malování vyžaduje přípravu a nevyhnutelné i úklid. V zájmu do nejhladšího průběhu celého procesu malíři Praha zajišťují ochranu nábytku i spotřebičů foliemi a dalšími materiály spolu s přesunem do bezpečného prostoru. Dále odstranění původní malby, tapet či dokonce znehodnocené omítky oškrábem.

Při nejlepší vůli se ale znečistění prostoru během samotné práce vyhnout nelze. Po dokončení vrací malířství Praha všechno na místo, likvidujeme vlastní obalové folie a zajišťujeme kompletní úklid prostoru včetně hloubkového mokrého čištění koberců.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2024 halyjabor.cz