Foukaná izolace Izotom

Dle statistik na vytápění tvoří v České republice až 75% výdajů na energii náklady na vytápění bytů, domů nebo průmyslových objektů. Toto vysoké zatížení v rodinném nebo firemním rozpočtu máte možnost snížit investováním tepelné izolace, díky níž snížíte náklady na vytápění až o 30%. Dnes je moderní foukaná izolace.

 

Izotom foukaná izolace

 

Výhody foukané izolace Izotom

Důležitým faktorem pro rozhodování zda investovat do této v současné době moderní technologie je její návratnost. Dle propočtů vychází návratnost na dobu v rozmezí tří až pěti let. Uspořením finančních prostředků navíc získáte tepelný komfort a omezení hluku z venkovních prostor.

U starších staveb z 80. a 90. let minulého století zateplení izolací úplně chybí, teplo se v nich dlouho neudrží a ztráty z energií proudí všemi směry ze zdí, sklepů nebo střech.

Celý proces izolování je dobrý si rozložit do několika fází. Optimálním řešením je začít izolovat střechou nebo stropem, což jsou nejčastější a nejproblematičtější místa v domě pro únik tepla. Spojení foukaná izolace a čistota je u tohoto izolování devízou. Zákazník je potěšen rychlostí a čistotou, díky čemuž pak odpadá zdlouhavý úklid po práci.

Naši pracovníci na místě posoudí stav zateplení, zjistí vhodnost použití foukané vlny, navrhne optimální řešení a zpracuje již zmiňovanou bezplatnou kalkulaci. Samozřejmě zároveň zodpoví všechny Vaše případné dotazy. Za provedené práce ručíme 60 dny, samozřejmostí je i doprava na místo výkonu zdarma.

 

 

 

 

Copyright 2023 halyjabor.cz