Znáte rozdíl mezi halou TOP a EKONOMIK?

Plachtové haly jsou multifunkční pomocníci, jejichž uplatnění najdeme v zemědělství jako přístřešek pro hospodářská zvířata. Ve firmách slouží jako skladovací prostory nebo garáže, způsobů využití je tolik, že bychom je na prstech jedné ruky rozhodně nespočítali.

Otázkou je, jaký druh haly zvolit, zda si vybrat EKONOMIK verzi, anebo své finanční prostředky investovat do TOP verze. Čím se tyto dva typy liší a který vám bude vyhovovat více? Tak přesně na to se zaměříme v dnešním článku.

Haly Jabor

HALA EKONOMIK

Hala EKONOMIK je ideální kombinací příznivé ceny a nezaměnitelné kvality. EKONOMIL haly jsou zákazníky hojně používány pro skladování zboží, parkování vozidel, jako party stany nebo stany prodejní. Velkým lákadlem může být to, že není vyžadováno stavební povolení, a tak se s výstavbou může začít doslova ihned. Jediné, co musíte před zahájením montáže obstarat, je rovná plocha, aby byla zajištěna maximální stabilita vystavěné haly.

Stejně tak rychle, jako probíhá montáž, probíhá i následná demontáž, tudíž si halu můžete nechat přesunout, kam vás jenom napadne. Povrch haly nemusí být nutně/nudně bílý, je možné si ho od nás nechat potisknout například vaším firemním logem, abyste zákazníkům byli stále na očích. Příhodně byste tak skladovací prostory využili i jako prostory reklamní.

HALA TOP

Hala TOP je cenově i časově o něco náročnější, ale na druhou stranu takéještě o stupeň kvalitnější. Přesně odpovídá požadavkům zákazníka a konstrukce odolá i náročnějším podmínkám, kterými jsou sníh či prudký déšť. Své využití najde jako skladovací hala, uhelný sklad nebo například letadlový hangár. Ačkoliv se jedná o největší druh haly v naší nabídce, její instalace není nijak komplikovaná a doba realizace výstavby se pohybuje v rozmezí tří týdnů až čtyř měsíců. Záleží, na jakém typu a velikosti se dohodneme. Z vyřizování stavebního povolení nemusíte mít žádný strach, se vším vám mile rádi pomůžeme, takže se ve výsledku nemusíte o vůbec nic starat. Hoďte si takzvaně nohy na stůl a práci přenechejte nám.

Předností obou hal je jejich snadná údržba a srovnáte-li výsledné ceny s částkami, které byste investovali do pevných hal, jsou nekompromisně levnější, zato stejně kvalitní. A pokud si stále nejste zcela jistí, zda se vyplatí investovat do plachtové haly, připravili jsme si pro vás možnost pronájmu. Pronajatou halu si od nás poté, co budete pevně rozhodnuti, můžete odkoupit.

 

Copyright 2024 halyjabor.cz