Skladovací prostor pro firmy a živnostníky efektivně, rychle a jednoduše

Pro skladování jakéhokoliv potřebného materiálu, ať už pro firmy nebo pro živnostníky jsou skladovací plachtové haly tou nejlepší a nejlevnější alternativou.

Ať už jste zemědělec nebo stavební firma, skladovací prostor je v dnešní době na každému rohu. Jestliže hledáte nejefektivnější, rychlou a jednoduchou alternativu, jak vyřešit krátkodobé zastřešení mechanických strojů, nářadí nebo dobytku či plodin, pak jsou pro vás plachty perfektním řešením, které nabízí mnoho výhod.

Haly Jabor

Víte, že plachtovou halu nevyužijete celoročně? Nemusíte si ji ihned kupovat. V dnešní době existuje řada variant, jak takovou plachtovou halu mít, třeba i na krátkodobý čas.

 

Montované plachtové haly jsou vhodné k využití jako zastřešení skladu, parkování strojů, party stany nebo jako jezdecké haly pro sportovní stáje.

 

Výhody plachtových hal

Montované plachtové haly vím nabízí výhody týkající se zastřešení prostor bez nutností jakýchkoliv stavebních povolení nebo jakýchkoliv větších investic.

 

  • Jsou jako dlouhodobé i krátkodobé řešení pro uskladnění jakéhokoli materiálu
  • Jsou vyhledávány především už jen svou cenou
  • Nabízí vám bezúdržbový provoz, a to se oplatí
  • Nejen, že péče je téměř nulová, její dlouhá životnost je velkým plusem pro všechny firmy a živnostníky
  • Nevyhovuje vám rozměr? Nechte si plachtovou halu udělat na míru
  • Disponují velmi rychlou výstavbou haly
  • Je po půl roce hala malá? Nic se neděje, hala lze rozšířit
  • Velkou výhodou je také snadná montáž a demontáž

 

Haly jako víceúčelové řešení

V dnešní době je velká sháňka po skladových prostorech, jenže těch právě není dostatek, a tak firmy využívají plachtové haly jako skladovací prostory. Využití těchto plachtových hal je víceúčelové, můžete je opravdu použít na cokoliv. Ať už zvažujete halu pro trénování jezdectví, volejbalu nebo jiného sportu, hala pomůže i jako dočasné řešení parkoviště.

 

Plachtové haly všeobecně

Plachtové haly, jak jsme již zmiňovali lze pronajmout ale také i koupit, dají se zároveň vytápět ale i klimatizovat. Díky tomu lze v hale skladovat i velmi citlivé zboží na vyšší nebo nižší teploty. Samozřejmostí je i možnost instalovat osvětlení pro lepší viditelnost především v nočních hodinách. Konstrukce haly je šroubovaná a dostatečně pevná, nemá žádný problém s běžně proměnlivým počasím, jako jsou kroupy, sníh nebo silný vítr. Záruka se odhaduje až na 40 let pro ocelovou konstrukci a 20 let na opláštění. Plachty jsou přizpůsobeny k tomu, aby ochraňovali materiál a vybavení před nepříznivým počasím. Jestliže je plachtová hala k využití do firmy, pak si můžete nechat plachtu potisknout logem své firmy.

 

Plachtové haly jsou opravdu multifunkční záležitostí, nejen pro firmy a živnostníky, ale i pro rekonstrukce rodinných domů. Jestliže potřebujete vyřešit krátkodobé zastřešení vašich strojů nebo materiálů, pak zvažte využití pronájem plachtových hal.

Copyright 2023 halyjabor.cz