Recenze knihy Garáž svépomocí

Plánujete stavbu garáže svépomocí? Kniha od Jaromíra Doležala, Garáž svépomocí, seznamuje čtenáře s různými typy garáží, způsobem výstavby a potřebnými předpisy pro stavbu garáže. Kniha se zaměřuje na stavbu svépomocí a obsahuje řadu instruktivních obrázků.

Recenze knihy

Nabízí se vám otázka, kde na pozemku zaparkovat auto, aby bylo chráněné před deštěm, mrazem a ostatními povětrnostními podmínkami? Skvělým řešením bude buď přístřešek na auto, nebo garáž. Ta vám poskytne také příjemné útočiště ve chvíli, kdy budete provádět u svého plechového miláčka běžnou údržbu.

Jestliže jste zdatný stavebník nebo zkušený kutil, svatba takové garáže pro vás nebude žádný problém. Kniha Garáž svépomocí od Jaromíra Doležala na 263 stranách učí stavaře, jak postavit garáž. Kniha také seznamuje čtenáře s různými typy garáží, způsobem výstavby a potřebnými předpisy pro stavbu garáže. Je zaměřena především na stavbu svépomocí. Text je provázen řadou instruktivních obrázků. Je určena pro stavebníky jednotlivých i řadových garáží.

Copyright 2024 halyjabor.cz