Proč byste si měli koupit montovanou mobilní halu?

Současná doba přeje stále častější poptávce po skladovacích prostorách. Pokud však nemůžete ve svém okolí najít vhodné skladovací prostory, které by splňovaly všechny vaše představy o umístění, ceně a dalších, je na čase zamyslet se nad tím, zda právě pro vás nebudou montované haly tím správným řešením. Dnes vám řekneme, proč byste měli dát přednost montované mobilní hale před klasickou stavbou.

 

Mobidock

Montovaná hala má široké spektrum použití

Jedním z hlavních důvodů, proč byste měli zvážit koupit montované mobilní haly je fakt, že mají opravdu širokou škálu uplatnění. Můžete je využívat nejen v zemědělství a průmyslu, ale také ve sportovním odvětví. Takové montované haly můžete využívat nejen jako skladovací prostory, ale také jako jezdecké haly, hangáry apod.

Stačí vám jen vyrovnaný pozemek

Montovaná hala je praktickým řešením také v případě, kdy chcete ušetřit a hledáte prostory nenáročné na údržbu. K výstavbě montované haly nepotřebujete shánět žádná složitě dostupná povolení, i proto je samotná stavba montované haly opravdu rychlá. Stačit vám bude jen pozemek s vyrovnaným terénem, nepotřebujete ani pevné základy.

Halu můžete zmenšit, ale i zvětšit

Mobilní haly nabízejí také modulární systém, který je možné využít ve chvíli, kdy chcete prostor své haly zkrátit či prodloužit. To, jak velká vaše hala bude, záleží jen na vás. Pro lehké mobilní haly je typická snadná montáž – montovaná hala je postavena rychle, velmi rychle ji však můžete také rozebrat a přemístit jinam. Pro ukotvení montovaných hal se používají buď ocelové hřeby, nebo kotvící technika v podobě ocelových a chemických kotev.

Nechte si pomoct, nemusíte nic zařizovat, jen si užívat výsledek

Svoji montovanou mobilní halu můžete doplnit také o nejrůznější vybavení, které vám její užívání ještě víc zpříjemní. Patří sem například vevařená okna, která se postarají o prosvětlení vnitřních prostor haly, ale také osvětlení, ventilační otvory a další součásti. V případě zájmu si můžete nechat také poradit. Jabor Mobidock vám může zajistit projektovou činnost v rámci inženýrských prací, ale také kompletní vyřízení případných potřebných povolení, nemluvě o celkovém posouzení stavby odborníkem.

Copyright 2024 halyjabor.cz