4 výhody plachtových hal

Skladovacích hal existuje velké množství, montované, samonosné, mobilní či obloukové, v dnešním článku se zaměříme na ty plachtové. Jejich největší výhodou je výhodnější cena, než je tomu u ostatních typů skladů, kromě toho je plachta vyráběna z kvalitních materiálů, které vydrží i ty nejméně příznivé podmínky.

 

Haly Jabor

Naše plachty jsou vhodné k dlouhodobému skladování

My se výrobě plachtových hal věnujeme již nějaký ten pátek, za tu dobu jsme vychytali všechny možné chybičky a nedostatky, nabízíme tak ty nejkvalitnější a cenově nejvýhodnější plachtové haly, za kterými si stojíme. K jejich zhotovení využíváme vysoce pevnostní materiály se životností až 20 let, hodně zákazníku se domnívá, že plachtové haly jsou určené pouze pro krátkodobé uskladnění, ale jak sami vidíte, opak je pravdou. Opláštění hal je odolné i vůči dešti a sněhu. Nemusíte se tak obávat, že by se mohla ohrozit hodnota vámi skladovaného zboží. A aby toho nebylo málo, je možné haly vystavět na všech možných površích, nemusí být nutně rovné, poradíme si s kde čím, záleží jenom na šikovnosti, které máme naštěstí dostatek.

Potisk logem není problém

Můžeme se společně domluvit i na oživení, zkrášlení plachty, je možné ji nechat potisknout například logem vaší firmy, anebo jakýmkoliv jiným motivem, který si zvolíte. Obrázek přidá nejenom na celkové atraktivitě skladovacího prostoru, ale jedná se i o výborný marketingový tah, ostatním budete dennodenně na očích. Naše grafické oddělení se tohoto úkolu mile rádo ujme, výsledkem bude maximálně kvalitní potisk, který vás zcela jistě mile překvapí.

Rychlá výstavba a široké spektrum využití

Nepopiratelnou výhodou je také jednoduchá a rychlá výstavba, obvykle se doba realizace pohybuje v rozmezí dní, maximálně několika týdnů. Stejně snadná jako montáž je i demontáž a následné přemístění haly na jiný, vámi zvolený, plácek. Plachtové haly své využití najdou v oblasti zemědělství např. pro úschovu traktorů, skvěle poslouží jako uhelné sklady, garáže pro automobily, jako letadlové či lodní hangáry, anebo třeba jízdárny. Útočiště v nich mohou naleznout i hospodářská zvířata, možností je zkrátka nepřeberné množství, my jsme uvedli jenom některé z nich.

Suma sumárum, plachtové haly nabízí ideální poměr kvality a ceny. Tak na co ještě čekáte, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonního čísla, rádi s vámi vše projdeme a domluvíme se na zhotovení té nejvhodnější plachtové haly.

 

 

Copyright 2023 halyjabor.cz