4 příležitosti, při kterých se vám bude hodit mobilní hala

Hala – mobilní, oblouková, nebo snad skladová. Kdy nastanou v životě každého z nás momenty, ve kterých mu hala pomůže? Přinášíme vám 4 životní situace, ve kterých se najdou naši zákazníci. Hala jim v tu chvíli výrazně pomohla s podnikáním i životem jako takovým.

Výhody mobilních hal

Plachtová hala, kterou vám nainstalujeme, vám je schopna navýšit kapacitu skladovacích prostor až o dvojnásobek.  Největším jejím plusem je snadná demontovatelnost. Postavená i složená bude během jednoho dne.

Těžkou otázkou mnoha našich klientů ale je, zda halu pouze pronajmout, či rovnou zakoupit? Závisí to na mnoha činitelích – účelu haly, délce jejího používání i v místě, na kterém bude stát! Pojďme si tedy dopodrobna rozebrat 4 nejčastější příležitosti, kdy se vám mobilní hala bude hodit a jestli si ji rovnou koupit, nebo pronajmout.

 

Mobidock

Sklad

Nejčastěji potřebují naši klienti uskladnit zboží. Ať už se jedná o objemné kusy, třeba balíky sena, nebo větší počet menšího zboží. Pokud potřebujete věci uskladnit jen dočasně – například stěhujete sklad, popřípadě se vám nečekaně zvýšila poptávka a objednáváte více kusů než obvykle, doporučujeme si mobilní halu pronajmout. Jestliže však rozšiřujete své zásoby dlouhodobě a dočasný skladovací prostor už prostě nestačí, rádi vám nabídneme halu ke koupi dle vašeho výběru.

Provozovna

Často si zákazníci objednávají také menší typy hal jako budoucí provozovny jejich podnikatelské činnosti, většinou se jedná o ryze sezónní záležitosti. Stojíte-li tedy na startu své kariéry, rádi vám dlouhodobě pronajmeme halu například na léto či zimu. Na druhou stranu, má-li váš podnik již zavedené jméno, už tu existuje jistota, že otevřete i další sezónu, proto silně doporučujeme investovat přímo do koupě mobilní haly.

Garáž

Naši klienti – nepodnikatelé poptávají často menší halu jako externí garáž. Také se vám rozrůstá stádo motorových potěšení jako jsou např. veteráni? Nebo se již kutilské pomůcky nevejdou do polic? Tento problém vyřeší jedině mobilní hala vedle stávající garáže, na kterou se budete moci spolehnout – vše potřebné v ní bude stoprocentně chráněné!

Svatba

Oproti zmíněným ostatním příležitostem netradiční, že? Ale opravdu – máte-li před svým dnem D a stále si lámete hlavu nad tím, kam prokristapána posadíte tolik hostů, když bude pršet, problém jste právě vyřešili! Malá mobilní hala nebo stan s průzory dokáže i z propršené svatby udělat pořádný mejdan!

Za jakým účelem sháníte halu vy? Dejte nám vědět!

 

Copyright 2024 halyjabor.cz